11.4 C
Ustrzyki Dolne
piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaArchiwumDni Gminy Solina 2022

Dni Gminy Solina 2022

Dni Gminy Solina to wydarzenie, które przed okresem pandemii odbywało się w maju. Niepewna pogoda, brak możliwości przewidzenia sytuacji odnośnie obostrzeń w tym okresie sprawiły, że imprezy zostały przełożone na czerwiec.

Dni Gminy Solina to trzy dni wspaniałej zabawy, które rozpoczną się 16 czerwca /czwartek/ w amfiteatrze w Polańczyku od Wieczoru Bieszczadzkich Talentów, podczas którego wystąpią dzieci i młodzież z Gminy Solina biorące udział w zajęciach Zespołu Tanecznego Fantazja oraz Solińskiej Szkółki Muzycznej. Następnie na scenie zaprezentują się znani bieszczadzcy artyści tacy jak: Paweł Maszczak, Piotr Rogala, Maciej Jóźwik oraz Muzyczny Sagan, którego liderem jest Michał Wójciak znany z takich muzycznych projektów jak Michał i Grzesiek czy Polaryzacja.

17 czerwca /piątek/ zapraszamy do Muzeum Kultury Duchowej i Materialnej Bojków oraz Regionalnego Centrum Kultury w Myczkowie na Dzień Otwarty podczas, którego w ramach biletu wstępu będą dostępne dodatkowe atrakcje takiej jak pokazy rolnicze, pokazy kowalstwa itp. Wydarzenie będzie połączone z Wiejskim Ryneczkiem, gdzie lokalni wystawcy będą prezentować swoje wyroby.

W ostatnim, zamykającym dniu – 18 czerwca /sobota/- wrócimy do amfiteatru w Polańczyku. Tym razem spotkamy się na koncercie z cyklu Gwiazdy pod Gwiazdami, którego główną gwiazdą będzie zespół Łzy, znany z takich hitów jak: Agnieszka, Narcyz czy Anka ot tak. Występ zostanie poprzedzony suportem Smooth Sounds, którego wokalistką pochodząca z Gminy Solina wokalistka Natalia Paszkowska.

Źródło: GOKSiT Solina/Polańczyk

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X