2.7 C
Ustrzyki Dolne
środa, 21 lutego, 2024
Strona głównaArchiwumZEW się budzi w sercu Bieszczad

ZEW się budzi w sercu Bieszczad

W dniach 24-27 czerwca w Cisnej, w sercu wciąż dzikich Bieszczad, w otulinie Parku Narodowego, spotkają się na trzeciej edycji Festiwalu ZEW się budzi pasjonaci muzyki, podróży, sportu i natury. Połączy ich ZEW, który obudzi się w ten letni weekend.

ZEW się budzi to jedyny festiwal, który zaczyna się o świcie – otwierające gitarowe riffy zabrzmią na scenie razem z pierwszymi promieniami słońca nad górami.

Kto zagra?

Pierwszego dnia, o 7:00 rano, zgodnie z ZEW-ową tradycją, na scenie pojawi się KSU i krótkim występem rozpocznie tegoroczny Festiwal. Wczesnym popołudniem uczestnicy będą mieli okazję posłuchać zwycięzców konkursu dla młodych kapel – Odkryć ZEW. Na scenie wystąpią tegoroczni wygrani: Scream Maker, 4dziki oraz ZIEMBUL, a także najlepsza czwórka z 2020 roku: Topinambur, Punched Orange, Fabryka Snów oraz Transgresja.

Wieczorne koncerty rozpoczną się spotkaniem z bieszczadzką legendą rocka – KSU, ale tym razem w dłuższym występie, dalej na scenie zagra Pidżama Porno, a wieczór zakończy występ zespołu Łydka Grubasa.

Drugi dzień (26 czerwca, czyli ZEW Klasyki Rocka) to spotkanie z największymi przebojami rockowych legend w wykonaniu coverowych formacji – zagrają The Postman, Made in Warsaw, Dylan.pl, Pled Zepchlim i Alcoholica. Jako ostatni na scenie pojawi się zespół 4 szmery.

Ostatni dzień wypełni mocniejsze brzmienie klasycznego i nietuzinkowego rocka, hip hopu oraz rapu. Poniedziałkowe występy rozpocznie O.S.T.R., zaraz po nim na scenie pojawi się Bitamina, następnie publikę porwą: Fertile Hump oraz Trupa Trupa. Festiwal zakończą koncerty zespołów: Muniek i Przyjaciele, Maria Peszek oraz Voo Voo.

KUP BILET

Więcej informacji na stronie www.zewsiebudzi.pl

 

ZEW się budzi w sercu Bieszczad
ZEW się budzi w sercu Bieszczad

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: ZEW się budzi

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X