Wsparcie finansowe dla sektora MŚP

Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych zaprasza, na spotkanie dotyczące rozwoju naszego regionu, 12 kwietnia 2018 r. /czwartek/ w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ustrzykach Dolnych, ul. Bełska 22.

Plan spotkania:

  • 13:00 – 14:30 – Prezentacja przedstawicieli Banku Gospodarstwa Krajowego na temat możliwości wsparcia finansowego dla przedsiębiorców, jakie daje Pożyczka na rozwój turystyki oraz Pożyczki unijne. Konsultacje z przedstawicielami Instytucji Finansujących.
  • 14:30 – Przedstawienie propozycji współpracy przedsiębiorców branży turystycznej i Starostwa Powiatowego, plany związane z Programem dla Bieszczad w kontekście przemysłu turystycznego. Konsultacje społeczne, dyskusja, omówienie i diagnoza problemów bieżących.

W trakcie spotkania zapraszamy do nieformalnych dyskusji w trakcie przerwy na poczęstunek.

To od Państwa zależy, jaką strategię obejmie Starostwo Powiatowe w kwestii turystyki regionalnej i rozwoju sektora MŚP, dlatego gorąco zapraszamy do współpracy w tym zakresie.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na adres promocja@bieszczadzki.pl lub pod numerem 134712511.

Podobne spotkanie odbędzie się również 12 kwietnia 2018 r. /czwartek/ w sali narad Starostwa Powiatowego w Lesku. Początek godz. 10:00.

Wsparcie finansowe dla sektora MŚP
Wsparcie finansowe dla sektora MŚP

 

Źródło informacji:
Powiat Bieszczadzki
Powiat Leski

- Reklama -