Koncert Filmowo Musicalowy „OD NOCY DO NOCY” w Lesku

Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza na niezwykle klimatyczny koncert muzyki filmowej, który odbędzie się 22 lipca w Parku Miejskim w Lesku o godz. 20.30.

„Od nocy do nocy” to cykl koncertów w całej Polsce, w wykonaniu charyzmatycznej wokalistki Joanny Aleksandrowicz. https://www.facebook.com/MojaNiebieskapapeteria

Wstęp na koncert jest wolny, należy odebrać bezpłatną wejściówkę, która uprawnia do miejsca siedzącego, pozostałych zachęcamy do zabrania kocyków. Wejściówki będą do odebrania od 11 lipca (poniedziałek) w Bieszczadzkiej Galerii Sztuki Synagoga (ul. Berka Joselewicza 16) lub w Biurze Podawczym UMiG Lesko (ul. Parkowa 1)

Trochę informacji o koncercie, jego formule i muzykach:

Joanna Aleksandrowicz dzięki swojej ambicji i determinacji stworzyła ponadczasowy projekt filmowo-musicalowy „Od Nocy Do Nocy” który zagrała 200 razy na różnych scenach muzycznych. W repertuarze znajdują się utwory tj. „Noce i Dnie”, „Vabank”, czy musical „Metro”.

W 2021 roku zrealizowała wraz z zespołem ponad 30 letnich koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której aktorka chciała zachować klimat i nastrój, co niewątpliwe się udało. Projekt ten jest kontynuowany w bieżącym roku, wzbogacony o tournee po perłach historii i miejscach pięknych nieodkrytych – plażach, ogrodach, parkach.

Koncert ten grany z wysokiej klasy muzykami cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce. W listopadzie 2021 roku zespół wraz z kwartetem smyczkowym uświetnił Finał Dni Kultury Polskiej w Wilnie, ale to nie było jedyne spotkanie poza granicami naszego kraju.

 

Źródło: BDK w Lesku

- Reklama -