Europa otwarta dla wszystkich – 15 lat zmian na Podkarpaciu

To już 15 lat! 15 lat zmian na Podkarpaciu, 15 lat zmian w Polsce, ale też 15 lat zmian w życiu każdego z nas – dzięki Funduszom Europejskim. Dokładnie 1 maja 2004 r. Polska przystąpiła do Unii Europejskiej!

W 15 rocznicę akcesji Polski do Unii Europejskiej Zmieniamy Podkarpackie z RPO wraz z Bieszczadzki Park Narodowy zapraszają do wspólnego świętowania na wydarzeniu: Europa otwarta dla wszystkich – 15 lat zmian na Podkarpaciu

W sercu Bieszczad przy Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem wspólnie z Nadleśnictwem Stuposiany przygotowano dla Was moc atrakcji!
Dla miłośników sportu odbędą się konkurencje w różnych kategoriach wiekowych. Gry edukacyjne Bieszczadzkiego Parku Narodowego to oferta dla fanów natury. Będą też wycieczki piesze i konne do zagrody żubrów. Będzie też słodka niespodzianka! I wiele, wiele innych ciekawych aktywności, z których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Całe wydarzenie zakończą klimatyczne koncerty – jednak jeśli jesteście ciekawi, kto wystąpi i co jeszcze wymyśliliśmy – musicie śledzić wydarzenie!

Zobacz szczegóły [KLIK]
Data: 1.05.19 r., godz. 14:30 – 21:30
Miejsce: Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem, Muczne 2

A jak spodoba się Wam w Mucznem, to koniecznie 2 maja bądźcie w Wołosatem: Tym razem z atrakcjami przeniesiemy się do Wołosatego, na parking Bieszczadzkiego Parku Narodowego.
I tym razem nie zabraknie różnorodnych możliwości na spędzenie całego dnia na świeżym bieszczadzkim powietrzu!
Quest, przejażdżki na hucułach, przejażdżki bryczką, gry edukacyjne i konkursy – a wszystkie z nagrodami, pokazy multimedialne, aż po….RAJD ROWEROWY na trasie Wołosate – Bereżki. Musicie przyznać, że brzmi to niezwykle interesująco, więc nie może Was i tutaj zabraknąć!

Zobacz szczegóły [KLIK]
Data: 2.05.19 r., godzina 11:00 – 18:00
Miejsce: Parking w Wołosatem

Europa otwarta dla wszystkich – 15 lat zmian na Podkarpaciu
Europa otwarta dla wszystkich – 15 lat zmian na Podkarpaciu

 

Źródło:
SRPO Województwa Podkarpackiego
korsosanockie.pl

 

- Reklama -