Zimowy kalendarz imprez na stacji narciarskiej LAWORTA SKI

Stacja Narciarska LAWORTA SKI zaprasza na zimowe imprezy organizowane w ramach cyklu Aktywnie w Bieszczadach.

Już 26 stycznia 2019 r. od godz. 9:00 zapraszamy narciarzy na bezpłatny trening w slalomie gigancie, połączony z elektronicznym pomiarem czasu.

Wykaz pozostałych imprez na plakacie.

Jak zapewniają Organizatorzy, na wszystkich odwiedzających stację narciarską LAWORTA SKI czeka mnóstwo atrakcji w wyjątkowej atmosferze i super zimowych warunkach.

Zapraszamy.

 

***

Laworta Ski – stacja narciarska położona jest w malowniczym zakątku Bieszczad. W otoczeniu pięknych lasów nieopodal Ustrzyk Dolnych, uroczego małego miasteczka z czterech stron otoczonego górami, określanego mianem Zimowej Stolicy Podkarpacia.
Stacja posiada największy i jedyny w Bieszczadach wyciąg Krzesełkowy. Główna trasa o długości 1250 m, posiada homologacje FIS na slalom oraz slalom gigant. Stoki są oświetlone, sztucznie naśnieżane i ratrakowane.

fot. LAWORTA SKI

Stacja posiada trzy wyciągi:
– krzesełkowy o długości 1300 m
– orczykowy o długości 200 m (dla początkujących)
– taśma 50 m

W kompleksie znajduje się również Pensjonat w którym do Państwa dyspozycji przygotowano przytulne apartamenty, gdzie będą Państwo mogli odpocząć i spędzić miło czas. Na terenie stacji znajduje się również piękna klimatyczna drewniana Karczma w której można poczuć klimat Bieszczad, zrelaksować się przy blasku kominka oraz zasmakować dań kuchni regionalnej.

Godziny otwarcia:

Pon. – Czw. 9:00 – 18:00
Pt. – Sob. 9:00 – 20:00
Nd. 9:00 – 18:00

 

Źródło: Stacja Narciarska LAWORTA SKI

 

- Reklama -