11.4 C
Ustrzyki Dolne
piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaArchiwumVII DZIEŃ BIESZCZADZKI "Jesienią góry są najszczersze"

VII DZIEŃ BIESZCZADZKI „Jesienią góry są najszczersze”

Stowarzyszenie Natchnieni Bieszczadem zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu „BIESZCZADZKIE CZTERY PORY ROKU” jakim jest VII DZIEŃ BIESZCZADZKI „Jesienią góry są najszczersze”. A więc rozpoczynamy odliczanie – to już wkrótce.

KIEDY? 18 listopada 2023 roku godz. 11:00-21:30
GDZIE? Politechnika Rzeszowska, Aula Główna-Budynek V
Adres: ul. Powstańców Warszawy 12, Rzeszów

WSTĘP WOLNY

Będzie to wyjątkowe wydarzenie. W tym dniu organizujemy zbiórkę na rzecz Domu Dziecka w Strzyżowie. Zaplanowano aukcje przedmiotów podarowanych przez zaprzyjaźnionych artystów, zespoły, firmy oraz prywatne osoby. Osoby chętne do przekazania na licytację rzeczy związanych z Bieszczadami, muzyką, czy też innego rodzaju, proszone są o kontakt bezpośrednio pod nr 501 393 733 lub e-mail: natchnieni.bieszczadem.cisna@gmail.com.

Dzień Bieszczadzki będzie okraszony koncertami zespołów i artystów z Podkarpacia, Bieszczadów i nie tylko, są to m.in. Małgorzata Boć, Piotr „Rogalik” Rogala, Zespół „Żmije”, Zespół „Grzane Wino”, Mariusz Dziob, Ballabard, Maciej Jóźwik, Paweł Lewandowski, Zespół Z Dna Szuflady i inni.

Od godz. 11:00-21:30 będzie można spotkać się z wieloma utalentowanymi ludźmi z Bieszczadów, rękodzielnikami, poetami, fotografikami, malarzami, jak również degustować potrawy regionalne. Dla dzieci i młodzieży będą prowadzone animacje, konkursy plastyczne z wiedzy o Bieszczadach z nagrodami.

Na scenie głównej odbędzie się bieszczadzkie karaoke prowadzone przez Małgorzatę Boć z Zespołem
W czasie wydarzenia będą również prezentowały się Koła Naukowa Politechniki Rzeszowskiej.

Źródło: Stowarzyszenie Natchnieni Bieszczadem

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X