VI Leski Jarmark Bożonarodzeniowy

Grudzień to szczególny czas w roku, pełen dźwięków kolęd i pastorałek, przystrojonych ulic i zapachu świątecznych dań. Miasto i Gmina Lesko zapraszają 15 i 16 grudnia na spotykanie na Placu Pułaskiego przy miejskiej choince na Leskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Przy „Małym Rynku” na uczestników czekać będą piękne kramy i stragany lokalnych wystawców oferujące pyszności na świąteczny stół i prezenty pod choinkę dla najbliższych.

Dopełnieniem sześcioletniej już tradycji będzie program artystyczny dla całych rodzin przygotowany przez Teatr Jednej Miny z Krakowa oraz Zespół Wokalno-Muzyczny Bieszczadzkiego Domu Kultury. „Kierunek: Biegun!” to spotkanie z ekipą Św. Mikołaja: animacje, konkursy, rozdawanie prezentów, figle postaci na szczudłach i elfów, a także wspólne parzenie świątecznej herbaty dla dzieci. To również coroczne życzenia od Burmistrza Miasta i Gminy Lesko i symboliczne dzielenie się opłatkiem.

Program:

15 grudnia (piątek)
godz. 10:00 – 17:30 – świąteczne stoiska
godz. 15:30 – 17:30

  • program artystyczny „Kierunek: Biegun!” w wykonaniu Teatru Jednej Miny z Krakowa
  • życzenia Burmistrza Miasta i Gminy Lesko
  • spotkanie z ekipą Św. Mikołaja: animacje, konkursy, rozdawanie prezentów, postacie na szczudłach, świąteczne herbaty dla dzieci
  • wspólne kolędowanie z Zespołem Wokalno – Muzycznym BDK

16 grudnia (sobota)
godz. 9:00 – 15:00 – świąteczne stoiska

 

 

Źródło: Gmina Lesko

 

- Reklama -