Tropem Wilka 4×4 Bieszczady 2017

Tropem Wilka 4x4
Tropem Wilka 4x4
- Reklama -

Bieszczady4x4 oraz task4x4 zapraszają na V edycję TROPEM WILKA 2017

Tradycyjnie, jak w latach ubiegłych spotkamy się jesienią w sercu Bieszczad na wspaniałych trasach położonych w malowniczych i dzikich okolicach Baligrodu.

V edycja Tropem Wilka 2017 to impreza turystyczna bez wyczynów i odbijania pieczątek w niedostępnym terenie. Jubileuszowy event to przede wszystkim integracja, odpoczynek i dobra zabawa.
W tym roku przygotowaliśmy trasę turystyczną przez wspaniałe Bieszczady na której znajdują się ciekawe miejsca oraz piękne widoki. Podczas wspólnego przejazdu przez Bieszczadzkie trakty nie zabraknie okazji do zdjęć, integracji i pikniku wśród dzikiej przyrody.
Kolejny dzień będzie już bardziej off-roadowy, wymagający wykorzystania dodatkowego sprzętu oraz współpracy załóg z odrobiną rywalizacji i konkursami.

Tradycyjnie, jak podczas każdego „Wilka” nie zabraknie okazji do integracji, wieczornych biesiad, rozmów przy kominku, ogniska pod gwiazdami oraz projekcji zdjęć z pięciu edycji tej niepowtarzalnej imprezy.

Bazą V edycji Tropem Wilka 2017 pozostaje bardzo lubiany i przyjazny fanom off-roadu Ośrodek Wypoczynkowy Bystre k/ Baligrodu (www.bystre.eu GPS 49°18’56.5″N 22°16’22.2″E) w którym będziemy zakwaterowani przez wszystkie dni imprezy.

 

Źródło i więcej informacji: Bieszczady 4×4 i task4x4

 

- Reklama -