2.9 C
Ustrzyki Dolne
piątek, 31 marca, 2023
Strona głównaArchiwumRoczniki Bieszczadzkie zapraszają do współpracy

Roczniki Bieszczadzkie zapraszają do współpracy

Redakcja Roczników Bieszczadzkich zaprasza do wstępnego zgłaszania artykułów/notatek do 30 tomu periodyku, który ukaże się drukiem z końcem 2022 roku. Redakcja prosi o podanie mailowo (lulecznica@poczta.onet.pl lub bcwikowska@bdpn.pl) Autora/Autorów, tytułu oraz przybliżonej liczby stron całego artykułu (strona A4, czcionka 12 pt, interlinia 1,5). Przypominamy, że objętość artykułu nie powinna przekraczać 15 stron (możliwość druku artykułów dłuższych niż 20 stron prosimy uzgadniać z redakcją przed przygotowaniem).

Tom 30/2022 ukaże się wyłącznie jako wersja internetowa, zamieszczona na stronie BdPN.

Termin wstępnego zgłoszenia artykułów – do 25 stycznia 2022 r.

Termin nadesłania gotowego artykułu – do 10 kwietnia 2022 r.

Artykuł wystarczy przesłać w wersji elektronicznej, na adres lulecznica@poczta.onet.pl lub bcwikowska@bdpn.pl – należy oczekiwać od redakcji potwierdzenia odebrania artykułu. Do recenzji można przesłać całościowy plik PDF lub Word ze wstawionymi tabelami i rycinami. Po zatwierdzeniu artykułu do druku ryciny i tabele należy przesłać w oddzielnych plikach.

Zasady przygotowania materiałów do druku znajdują się zarówno na stronie www.bdpn.pl w dziale Nauka/Roczniki Bieszczadzkie, jak i w każdym drukowanym tomie Roczników.

 

 

Źródło: BdPN

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X