11.4 C
Ustrzyki Dolne
piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaArchiwumQue Passa Duet i Zuzanna w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

Que Passa Duet i Zuzanna w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

Zagroda Chryszczata w Smolniku zaprasza na dwa koncerty na zakończenie sierpnia. Tym razem na muzycznej scenie wystąpią Que Passa Duet i Zuzanna.

27.08.2021 r. – Que Passa Duet (J.Dzień i M.Hilarowicz)
Duet prezentuje mieszankę muzyczną zakorzenioną w tradycji flamenco, world music, jazz, latin, naznaczonej indywidualnością każdego z muzyków. Swój styl określają jako flamenco fusion. Perfekcja wykonania i bogactwo rytmów nadaje ich kompozycjom niepowtarzalny, witalny charakter, czyniąc styl duetu rozpoznawalnym i unikatowym.

Que Passa Duet i Zuzanna w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

28.08.2021 r. – Zuzanna
Jest to szczególnie nam bliska artystka, poruszająca serca wszystkich odbiorców jej wspaniałej muzyki. Z dumą twierdzimy, że początki swojej muzycznej działalności zaczynała właśnie w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku. Zuzanna jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką. Tutaj liczy się każde słowo – jej autorska twórczość to piosenka literacka najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień. Śpiewa, akompaniując sobie na pianinie, gitarze i akordeonie.

Początek koncertów godz. 20:00

Oba wydarzenia są ze wstępem wolnym, pojawi się jednak przysłowiowy „kapelusz” czy też w naszym przypadku skrzyneczka gdzie według uznania mogą Państwo „nawrzucać” Artystom.

 

 

 

Źródło: Zagroda Chryszczata w Smolniku

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X