2.7 C
Ustrzyki Dolne
środa, 21 lutego, 2024
Strona głównaArchiwumŚwiatowe gwiazdy tanga zawitają do Leska

Światowe gwiazdy tanga zawitają do Leska

Bailamos Tango – pod tą nazwą kryje się niepowtarzalne widowisko muzyczno-taneczne, w którym każdy z nas będzie mógł wziąć udział już 26 czerwca.

Na Małym Rynku przy Placu Pułaskiego w Lesku wybrzmią gorące rytmy argentyńskiej muzyki połączone z otwartymi warsztatami tanecznymi tanga i milongi. Poprowadzą je Ula Wojtkowiak i Fernando De Lutiis – tancerze, a zarazem instruktorzy, którzy wprowadzą nas w tajniki mocnego rytmu wspomnianej milongi oraz nauczą dialogu – zawsze unikalnego i nieplanowanego, a zarazem energetycznego, bo właśnie takim jest tango argentyńskie.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 16:00, a zapisać się na nie możecie w sekretariacie Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku. Są one bezpłatne.

O godzinie 20:00 na scenie wystąpi Bandonegro – światowej klasy orkiestra tango, której wokalnie towarzyszyć będzie znany i ceniony solista z Buenos Aires – Carlos Roulet.

Polscy muzycy tworzący Bandonegro podbijają serca słuchaczy na całym świecie swoim nowym spojrzeniem na tango, łączącym tradycję i nowoczesność. Ich unikalne muzyczne pomysły, pasja i doskonałe wyczucie stylu sprawiły, że występują na największych festiwalach na świecie. Są uważani za najlepszy europejski zespół tango młodego pokolenia i wschodzące gwiazdy tego gatunku. Z pewnością podbiją i Wasze serca. Już dziś serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Źródło: Gmina Lesko

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X