-4.5 C
Ustrzyki Dolne
sobota, 9 grudnia, 2023
Strona głównaArchiwumKoncert relaksacyjny w Cisnej

Koncert relaksacyjny w Cisnej

Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza w sobotę 17 czerwca na nietuzinkowe spotkanie muzyczne, koncert muzyki relaksacyjnej / medytacyjnej kobiecego duetu Angela Gaber i Marcelina Sokół.

Będzie to pełen relaks w dźwiękach mis kryształowych, tybetańskich, gongu, handapanu, głosu oraz innych instrumentów. To nie tylko piękne brzmienia ale możliwość doświadczenia głębokiego relaksu, odprężenia, które prowadzą do uzdrowienia przez wydobywane wibracje, wchodzące głęboko w strukturę ciała.To kąpiel w dźwiękach która przyniesie błogie ukojenie nie tylko w ciele ale i umyśle.

Koncert odbędzie się w formie leżącej lub siedzącej. Warto zabrać ze sobą koc jeśli chcesz oddać się całkowitemu relaksowi. Oprócz doznań wizualnych warto wejść w stan medytacyjny i dać sobie ten czas.

Koncert poprowadzą dwie kobiety:

Angela Gaber – pochodząca z Bieszczad wokalistka nurtu etno world musi. Na swoim koncie ma debiutancki album „Opowieści z ziemi” oraz dwie autorskie płyty „Dobre Duchy” i „Zoria. Dziewczynka z gwiazd. Cichy memoriał” . Wrażliwa na punkcie brzmienia i prawdy współtworzenia. Aktualnie współpracuje z zespołem Wa-Da-Da grając muzykę inspirowana tradycyjnymi rytmami Afryki, Kuby, Brazylii ze spora domieszką rodzimych melodii oraz w duecie Tomaszem Dybałą.

Marcelina Sokół – certyfikowana muzykoterapeutka, dla której pasją jest praca z ludźmi. Muzyka jest dla niej praktyką terapeutyczną. Od 5 lat pracuje z falami dźwiękowymi, które pozytywnie wpływają na psychikę – zmniejszają poziom stresu, odczuwanego lęku, zwiększają motywację do życia. Pomaga odkrywać siebie poprzez koncerty relaksacyjne „Kąpeile w dźwiękach”, „ceremonie dźwięku” warsztaty „uwolnij głos”, spotkania „śpiewokręgów” (w okół pieśni ludowych, ceremonialnych oraz mantr).

Początek koncertu godz. 20:00, wstęp 70 zł

 

Koncert relaksacyjny w Cisnej

 

 

Źródło: GCKiE, Angela Gaber

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X