11.4 C
Ustrzyki Dolne
piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaArchiwumII Dzień Bieszczadzki – Przystanek Przemyśl

II Dzień Bieszczadzki – Przystanek Przemyśl

Już 18 czerwca, w niedzielę zapraszamy całą społeczność Natchnieni Bieszczadem i miłośników klimatów górskich na drugą edycję Dnia Bieszczadzkiego „Przystanek Przemyśl”.

Przez cały dzień będzie można doświadczyć mocy wrażeń – zwiedzania perełek miasta, ciekawych atrakcji turystycznych, a przede wszystkim doświadczenie klimatycznych koncertów! Nie zabraknie zabaw dla dzieci, aspektu charytatywnego na rzecz dzieci z niepełnosprawnością i ciekawych spotkań. Dodatkową atrakcją będą bezpłatne wycieczki z przewodnikiem PTTK.

Wszystkie wydarzenia wypełnione będą koncertami zespołów i artystów piosenki turystycznej, poetyckiej, folkowej, prezentacją produktów regionalnych, poezji, fotografii, rzeźby, rękodzieła, malarstwa oraz z różnorodnymi atrakcjami dla dzieci i młodzieży, Udział wezmą także poeci bieszczadzcy oraz artyści występujący w ramach wolnej sceny. Odbędą się również warsztaty rękodzieła, malarstwa, pisania ikon, rzeźby z gliny, z drewna – będzie to znakomita okazja do spotkań z wieloma ciekawymi artystami bieszczadzkimi.

Szczegóły na plakacie.

II Dzień Bieszczadzki – Przystanek Przemyśl

 

 

Źródło: Natchnieni Bieszczadem, Miasto Przemyśl

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X