13.1 C
Ustrzyki Dolne
czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaArchiwumIII Leski Jarmark Wielkanocny - informacja dla wystawców

III Leski Jarmark Wielkanocny – informacja dla wystawców

Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza wystawców do zgłoszeń na III Leski Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w dniach 08-09 kwietnia 2022 roku.

Dokumenty zgłoszeniowe oraz Regulamin można pobrać ze strony www.lesko.pl/bdk, a następnie dostarczyć do Bieszczadzkiego Domu Kultury:

  1. osobiście w sekretariacie Bieszczadzkiego Domu Kultury. Sekretariat przeniesiony na czas remontu budynku przy ul. Piłsudskiego 1 do budynku dawnego gimnazjum, ul. Kościuszki 7, 38-600 Lesko,
  2. pocztą tradycyjną na adres Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku, ul. Kościuszki 7, 38-600 Lesko, z dopiskiem na kopercie „III Leski Jarmark Wielkanocny 2022” (obowiązuje data wpływu do Organizatora),
  3. elektronicznie na adres e-mail: sekretariatbdk@lesko.pl (skan podpisanych dokumentów).

Uwaga!!!
BDK prosi o zapoznanie się z regulaminem III Leskiego Jarmarku Wielkanocnego (opłatę za dzierżawę miejsca można dokonać dopiero po zatwierdzeniu stoiska przez Organizatora Jarmarku). Zgłoszenia Wystawców przyjmowane będą do dnia 1 kwietnia 2022 roku do godziny 15:00 lub do wyczerpania miejsc.

Jarmark odbędzie się na zasadach bazaru miejskiego przy zaostrzonych środkach bezpieczeństwa o czym mowa w regulaminie. Każdy wystawca, przed złożeniem dokumentów, zobowiązany jest do zapoznania się z nim i jego bezwzględnego przestrzegania w dniach wystawowych.

 

 

Źródło: Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X