12.7 C
Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 4 marca, 2024
Strona głównaArchiwumEliminator - czyli górska masakra na Laworcie

Eliminator – czyli górska masakra na Laworcie

Bieg etapowy Eliminator powraca na górską, biegową mapę Polski!

Celem zawodów jest jak najszybsze, czterokrotne dotarcie po niezwykle stromym zboczu do mety. Trasa zarówno dla kobiet jak i mężczyzn jest ta sama – jedynie osobno wyznaczone będą strefy startu i mety: dla kobiet – strefa różowa, dla mężczyzn – strefa niebieska.

Wyjątkowa, niepowtarzalna formuła, która w tym roku będzie jeszcze wzbogacona o nowe elementy, stanowi na tyle duże wyzwanie, że nadal zdobywcy tytułu Super Hero – noszą z dumą czarne eliminatorowe opaski …

Zawody składają się z 4 biegów/etapów. W pierwszym etapie startują wszyscy zgłoszeni zawodnicy. W drugim etapie startuje 75% początkowej liczby startujących kobiet z najlepszymi czasami i 75% początkowej liczby startujących mężczyzn z najlepszymi czasami (zaokrąglając w górę do pełnej jedności). W trzecim i czwartym etapie startuje odpowiednio 50% i 25% początkowej liczby startujących kobiet i mężczyzn, najszybszych w poprzedniej serii.

Wataha – Ustrzycki Festiwal Biegowy:

  • 29 kwietnia 2023 – Eliminator, czyli górska masakra,
  • 30 kwietnia 2023 – Bieszczadzka Mała Wataha – 12 km
  • 30 kwietnia 2023 – Bieszczadzka Wielka Wataha – 21 km

Start każdego z etapów znajdować się będzie przy dolnej stacji kolejki Laworta SKI – Brzegi Dolne 122, 38-700 Ustrzyki Dolne (513 m n.p.m.)

 

Więcej informacji na stronie: https://www.gorskamasakra.pl/

 

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X