11.4 C
Ustrzyki Dolne
piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaArchiwum35 edycja Country&Rock Festival Lesko

35 edycja Country&Rock Festival Lesko

Muzyczna uczta w Bramie Bieszczadów czeka na Was początkiem tegorocznych wakacji. Kto szuka inspiracji na wypoczynek, niech w swoim kalendarzu zarezerwuje termin 7-8 lipca i odwiedzi Lesko. Tradycyjnie, już po raz 35 na scenie miejskiego amfiteatru zagrają legendy i nadzieje polskiej sceny country i rock. Ośmiu wykonawców, każdy charyzmatyczny choć tak bardzo różny.

Jubileuszowo na festiwal Bieszczadzki Dom Kultury zaprosił Tomasza Szweda, Alicję Boncol i Koalicję, czyli wykonawców, którzy przez lata tworzyli historię polskiego, a zarazem leskiego country. Znów wspólnie z nimi zanucimy klasyki „Lubię kiedy latem pada deszcz” i „Mam kilometrów paranoje”.

Mocniejsze brzmienia zapewni grupa Happysad, od lat jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych. Któż z nas nie wychował się na ich utworach „Zanim pójdę”, „Taką wodą być” czy „W piwnicy u dziadka”.

Brudne i piękne rockowe piosenki. Będą i one, a zadba o to Dziwna Wiosna – warszawskie trio okrzyknięte nadzieją polskiego rocka. Na liście wykonawców znalazły się również zwycięzca Jarocińskich Rytmów Młodych grupa The Bullseyes z Leszna, „Odkrycie Roku” 2021 według magazynu Twój Blues – Dark Leaves z Krakowa, GED z Rzeszowa oraz The Muddy Vistula z Gdyni. Ich muzyka dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy tego pewni!

Już dziś zdobądźcie bilety. Od 29 kwietnia dostępne są w Bieszczadzkiej Galerii Sztuki Synagoga (ul. Berka Joselewicza 16, Lesko) a na dniach również będzie je można nabyć na portalu internetowym eBilet.pl. Zakupicie je również w dniach festiwalu. Szczegóły w wydarzeniu Bieszczadzkiego Domu Kultury na Facebooku pod linkiem: bit.ly/44sz1CJ oraz na facebook.com/FestivalLesko.

Rusza stacjonarna przedsprzedaż biletów dla mieszkańców Gminy Lesko!!!

Od 29 kwietnia do 21 maja mieszkańcy MiG Lesko mogą nabyć bilety w promocyjnych cenach! I pula biletów to aż -70%!!!
Bilety czekają na Was w Bieszczadzkiej Galerii Sztuki Synagoga w Lesku.

Imprezie towarzyszy Międzynarodowy Zlot Motocyklowy.

Nie może Was tam zabraknąć. Do zobaczenia!

35 edycja Country&Rock Festival Lesko

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Gmina Lesko

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X