9.7 C
Ustrzyki Dolne
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWypoczynekKomunikatyZamknięciu zielonego i końskiego szlaku turystycznego przebiegającego z miejsca odpoczynku Żłobek na...

Zamknięciu zielonego i końskiego szlaku turystycznego przebiegającego z miejsca odpoczynku Żłobek na grzbiet Żukowa

Zamknięcie tras obowiązywać będzie od dnia 15.02.2024 r do odwołania.

Zamkniecie tras podyktowane jest koniecznością przeprowadzenia w drzewostanie, przy który są wyznaczone cięć pielęgnacyjnych, mających na celu poprawę ich odporności na czynniki atmosferyczne, zdrowotności i jakości, a przede wszystkim bezpieczeństwa publicznego.

Teren przeprowadzania prac w początkowym przebiegu trasy został oznakowany tablicami ostrzegawczymi.

Korzystanie ze szlaków możliwe jest wyznaczonym obejściem oznakowanym w trenie strzałkami kierunkowymi wraz z umieszczonymi mapkami sytuacyjnymi z jego przebiegiem. Alternatywny szlak będzie rozpoczynał się od miejsca postoju pojazdów na ww. miejscu odpoczynku, z którego należy przekroczyć jezdnię i po wejściu na drogę gruntową kierować się w lewą stronę. Szlak biegnący po polu oznaczony jest palikami w kolorze seledynowym, a następnie wkraczając do lasu – strzałkami namalowanymi na drzewach. Po przejściu ok. 200 m obejście szlaku łączy się z istniejącym szlakiem zielonym prowadzącym na grzbiet Żukowa.

Prosimy o wyrozumiałość, kierowanie się tymczasowym oznakowaniem i zachowanie ostrożności.

Nadleśnictwo dołoży wszelkich starań aby przywrócić możliwość korzystania z trasy w sezonie wiosennym.

 

 

Źródło: Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X