27.3 C
Ustrzyki Dolne
środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaArchiwumWybierz Najlepszy Produkt Turystyczny

Wybierz Najlepszy Produkt Turystyczny

Polska Organizacja Turystyczna kolejny raz wsłuchuje się w głos internautów, którzy zadecydują, do kogo powędruje Certyfikat Internautów 2021

Z Podkarpacia o ten zaszczytny tytuł walczy ZielonyPonton.pl – Przygoda na Sanie. Głosy można oddawać pod linkiem:

https://bit.ly/2Z99qBy

Aby zagłosować należy otworzyć obrazek danego produktu, a następnie nacisnąć przycisk „GŁOSUJ”. Głosowanie trwa do 3 listopada 2021 roku, do godziny 23:59. Atrakcja, która uzyska największą liczbę oddanych głosów zdobędzie Certyfikat Internautów 2021 przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną. Produkty turystyczne zgłaszane do głosowania internautów to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia atrakcyjne dla turystów, które zapewniają im wysokiej jakości przeżycia i różnego rodzaju doznania.

fot. ZielonyPonton.pl

Produkt turystyczny Zielony Ponton powstał w 2013 roku wedle idei udostępnienia turystyki rzecznej na Sanie dla każdego turysty, nawet zupełnie niedoświadczonego. Polega na kompleksowej organizacji spływów pontonowych dla klientów indywidualnych i grupowych. Letnie spływy Zielonym Pontonem odbywają się na trasie z Sanoka do Debnej (9 km), gdzie stworzono jedyne na trasie przystanie kaskadowe z miejscami rekreacyjnymi. Trasa ta jest dostępna nawet przy bardzo niskim stanie wody. Zielony Ponton to: 45 pontonów 5 i 7 osobowych na 273 osoby jednorazowo (wraz z niezbędnym osprzętem – kamizelki asekuracyjne, pagaje, worki wodoszczelne). Dziennie latem może skorzystać z atrakcji ponad 700 osób (3 tury spływów dziennie) 2 przystanie kaskadowe na 9 km trasie odpornej na wahania stanów wody.

 

 

Źródło: Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X