27.3 C
Ustrzyki Dolne
środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaArchiwumVII Festiwal Biegu Rzeźnika - zapisy uruchomione

VII Festiwal Biegu Rzeźnika – zapisy uruchomione

Co roku w długi czerwcowy weekend Fundacja Bieg Rzeźnika zaprasza w Bieszczady. Tym razem VII Festiwal Biegu Rzeźnika to aż 2 czerwcowe weekendy, dziewięć dni biegania!

VII Festiwal Biegu Rzeźnika rozpocznie się w piątek 28 maja 2021 i potrwa do soboty 5 czerwca. Festiwal to nie tylko legendarny Bieg Rzeźnika ale również 4 inne biegi na dystansach od 10 do ponad 100 kilometrów.

Festiwal odbędzie się w formule wielodniowej łączącej swobodę biegania z ubiegłorocznej edycji z formułą sportową (wspólne starty). Starty biegów odbywać się będą codziennie przez dziewięć dni. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy wystartuje w dogodnym dla siebie momencie a na startach unikniemy tłumów. Szczegółowe rozwiązania będą oczywiście dostosowane do aktualnych regulacji i ograniczeń, jednak liczymy na to, że do końca maja większość tych najbardziej uciążliwych ograniczeń zostanie już zniesiona i zrealizujemy dokładnie to, co przewidywaliśmy jesienią, pisząc regulaminy biegów- opowiadają organizatorzy.

“Planujemy sportową rywalizację na wszystkich trasach jednak z dość liberalnymi limitami czasowymi na pokonanie tych tras. Jest to więc szansa dla każdego, kto w tym covidowym czasie stracił motywację do biegania, aby mimo braku regularnych treningów przebiec wybrany dystans. Mamy też nadzieję, że powróci expo i dekoracja” – mówi Mirosław Bieniecki, Dyrektor Festiwalu Biegu Rzeźnika.

Podstawowe założenie imprezy pozostaje niezmienione od 19 lat: dobrze i bezpiecznie się bawić biegając po górskich szlakach. Pamiętając o tym, że zwycięzcami są wszyscy, którzy ukończą swoje biegi.

Zapisy na Festiwal Biegu Rzeźnika są otwarte stronie organizatora: www.biegrzeznika.pl

Biegi na VII Festiwalu Biegu Rzeźnika:

  • Bieg Rzeźnika (w parach): dystans: około 83 km
  • Bieg Rzeźnika Hardcore (w parach): dystans: Bieg Rzeźnika ok. 83 km PLUS ok. 25 km
  • Bieg Rzeźnika Ultra: dystans około 108 km
  • Bieg Rzeźnika SKY: dystans: około 48 km
  • Rzeźniczek: dystans: około 28 km
  • Dycha na Jeleni Skok: dystans: około 11 km
  • Mały Szlem Rzeźnicki: dystans: około 87 km
  • Wielki Szlem Rzeźnicki: dystans: około 195 km

 

 

Źródło:
podkarpackie.travel.pl
Fundacja Bieg Rzeźnika

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X