9.7 C
Ustrzyki Dolne
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaArchiwumTour de Pologne - utrudnienia drogowe etap 4

Tour de Pologne – utrudnienia drogowe etap 4

We wtorek, 2 sierpnia, odbędzie się IV etap „Tour de Pologne”. Wyścig rozpocznie się w Lesku o godz.12.25. Kolarze wystartują z Rynku w Lesku o godz. 12.25. Następnie uczestnicy wyścigu kolarskiego przejadą drogą krajową nr 84 w stronę ronda i mostu na rzece San. Trasa wyścigu przebiegać będzie drogą wojewódzką nr 894 przez miejscowości Huzele, Łączki, Hoczew, Średnia Wieś, Berezka, Myczków, Polańczyk, Wołkowyja i Bukowiec. Na terenie Powiatu Leskiego utrudnienia w ruchu będą występować w godzinach od około godz. 12 do ok. godz. 14.

Następnie wyścig wjedzie w Powiat Bieszczadzki. Na terenie Powiatu Bieszczadzkiego utrudnienia w ruchu będą występować w godzinach od około godz. 13.00. Peleton przejedzie przez Chrewt, Wydrne, Polana, Czarna Górna, Żłobek, Rabe, Hoszów, Hoszowczyk, Równia, Ustrzyki Dolne, Brzegi Dolne, Krościenko, Liskowate, Jureczkowa, Kwaszenia, Arłamów. Utrudnienia na strasie przewiduje się w godzinach 12.30 – 15.00.

Wyścig na teren powiatu sanockiego wjedzie od miejscowości Ropienka tuż przed godz. 16. Następnie peleton przejedzie przez Tyrawę Wołoską, Wujskie, Załuż, Bykowce, Sanok – ulicami: Przemyska Lwowska, Kolejowa, Jagiellońska, Kościuszki, Rymanowska, Rondo  Beksińskiego, Dmowskiego, Staszica, Mickiewicza, Żwirki i Wigury, Zamkowa. Metę IV etapu zaplanowano na Rynku w Sanoku. Utrudnienia na trasie przewiduje się w godzinach od 16 do 17.

Jednocześnie w godzinach 12.40 do 15.30 na ulicach Sanoka odbywać się będzie Tour de Pologne – Junior, który przejedzie ulicami: start – ul. Rynek, następnie ul. 3 maja, Kościuszki, Mickiewicza, Szopena, Strzelców Podhalańskich, Żwirki i Wigury, Zamkowa oraz ściganie młodzików i młodziczek jak również żakow i żakini. Metę zaplanowano na Rynku.

 

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X