11,1 C
Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 27 września, 2021
More
  Strona głównaArchiwumOtwarcie Eko Mariny i Poparzeni Kawą Trzy w Polańczyku

  Otwarcie Eko Mariny i Poparzeni Kawą Trzy w Polańczyku

  Już w najbliższy piątek /26.06.2020/ Hotel Skalny w Polańczyku otwiera nowoczesną Marinę ze smażalnią ryb, słonecznym tarasem, pływającymi basenami i wypożyczalnią łodzi motorowych, katamaranów oraz jachtów żaglowych.

  O godz. 20:00 na wodnej scenie pojawi się z koncertem zespół Poparzeni Kawą Trzy!

  Zapraszamy!

   

  ***

  Ekomarina
  Nowa przystań jachtowa w Polańczyku – miejsce wypoczynku dla żeglarzy i nie tylko. Atrakcje wodne, wypożyczalnia sprzętu, baseny pływające, plaża oraz restauracja z tarasem widokowym.

  Eko Marina to wyjądkowy projekt na Jeziorze Solińskim, zbydowany po to żebyście mogli się cieszyć bezpiecznym wypoczynkiem na jeziorze. W skład Eko Mariny wchodzi:

  Przystań Zeglarska do której moga dobijać statki, jachty żaglowe i łodzie a także rowery wodne i kajaki. Przystań dysponuje miejscami Parkingowymi.
  W przystani świadczymy serwis a w nim: pompa do odbioru nieczystości z jachtów, słupki dystrybucyjne z prądem i wodą. Oferujemy również możliwość nocowania przy keji żeglarskiej.
  Oferujemy dostęp do toalet i pryszniców w budynku socjalno-administarcyjnym.
  Czarter Jachtów, Prywatne rejsy ze sternikiem, wynajem catamaranów – coco , wynajem ekskluzywnych łodzi motorowych Blow Rayder – PARKER , wynajem kajaków rodzinnych oraz kajaków z napędem.
  Pływająca plaża oraz baseny pływające z brodzikiem dla dzieci i punktem gastronomicznym.
  Tawerna Pod Żaglami ze słonecznym tarasem.

   

   

  Źródło: Hotel Skalny SPA w Polańczyku

   

  - Reklama -
  - Reklama -

  POPULARNE

  X