13.3 C
Ustrzyki Dolne
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaArchiwumKino Letnie w Leskim Amfiteatrze

Kino Letnie w Leskim Amfiteatrze

Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku serdecznie zaprasza na doskonałe Kino Plenerowe w Miejskim Amfiteatrze. Do wyboru znane i lubiane ekranizacje, które będzie można obejrzeć bezpłatnie od godziny 21:00 w następujące dni:

– 15.07 – Testosteron – polska komedia z 2007 roku w reżyserii Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza.
Fabuła: Kornel zostaje zostawiony przed ołtarzem. Załamany mężczyzna wykorzystuje gotową salę weselną, by wraz z przyjaciółmi, którzy mieli być drużbą oraz kelnerem, urządzić libację alkoholową podczas której wymieniają się spostrzeżeniami na temat kobiet.

– 29.07 – Najlepsze, najgorsze wakacje – amerykański komediodramat z 2013 roku w reżyserii Nata Faxona i Jima Rasha.
Fabuła: Nieśmiały nastolatek Duncan wybiera się na pierwsze wakacje ze swoją „patchworkową” rodziną: matką (Toni Colette), ojczymem Trentem (Steve Carrell) i jego córką. To lato nie zapowiada się najlepiej, co więcej – zanosi się na najgorsze wakacje w jego życiu… Już w samochodzie dowiaduje się od chłopaka matki, że ten ocenia go w skali od 1 do 10 na “trójkę”, a Duncan też nie ma o sobie najlepszego zdania. Na szczęście na jego drodze staje Owen (Sam Rockwell) uroczy lekkoduch, który do życia podchodzi na luzie i uczy chłopaka dystansu do życia i wiary w siebie. To dzięki niemu Duncan zostanie „królem aquaparku”, a wspólne spędzone wakacje na długo pozostaną tymi najlepszymi…

– 05.08 – Moja miłość – francuski melodramat z 2015 roku w reżyserii Maïwenn.
Fabuła: Georgio (Vincent Cassel) to mężczyzna, przy którym nie można się nudzić. Jest uosobieniem marzeń każdej kobiety, pewny siebie, dowcipny, spontaniczny. Kiedy pojawia się w życiu Tony (Emmanuelle Bercot), zmienia je o 180 stopni. Ten związek jest jak narkotyk – wciąga, uzależnia i działa jak emocjonalny rollercoaster.

– 12.08 – Babyteeth – australijski komediodramat o dorastaniu z 2019 roku w reżyserii Shannon Murphy na podstawie scenariusza Rity Kalnejais.
Fabuła: Bohaterką filmu jest Milla, poważnie chora nastolatka. Dziewczyna zakochuje się w przypadkowo poznanym na peronie kolejowym Mosesie. To chłopak z innego świata, który zajmuje się m.in. handlem narkotykami. Ta miłość zmienia Millę i jej rodzinę. Rodzice godzą się na związek córki z Mosesem, bo kochają ją bezgranicznie i boją się, że za chwilę ją stracą. Pozwalają nawet Mosesowi z nimi zamieszkać. Okazuje się, że wraz z pierwszymi pocałunkami w Millę wstępuje nieznane dotąd pragnienie życia. Milla pokazuje rodzicom, Mosesowi i wszystkim wokół jak żyć, kiedy nie masz nic do stracenia.

– 19.08 – Wielka Gilly – amerykański film familijny z 2015 roku w reżyserii Stephena Hereka.
Fabuła: Film opisuje historię dwunastoletniej Gilly Hopkins, która jest bardzo sarkastyczną, nieznośną i upartą dziewczyną. Trafia do kolejnych rodzin zastępczych, z których zawsze ucieka. Wierzy, że prawdziwa matka zabierze ją do domu. W końcu dziewczyna zamieszkuje u Trotterów i szybko orientuje się, że są oni dziwni. Rodzina robi na niej bardzo złe wrażenie, a szczególnie pani Maime Trotter. Gilly musi zrobić wszystko, aby się od nich uwolnić.

Wszystkie szczegóły na plakacie, do zobaczenia!

Opisy filmów: wikipedia.org oraz vod.tvp.pl

Kino Letnie w Leskim Amfiteatrze
Plakat

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: BDK w Lesku

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X