III Rajd Narciarski Pracowników Parków Narodowych

III Rajd Narciarski Pracowników Parków Narodowych
- Reklama -

UWAGA!
Zmiana terminu Bieszczadzkiego Rajdu Narciarskiego Pracowników Parków Narodowych.

Z przykrością informujemy, że z powodu bardzo trudnych warunków narciarskich jesteśmy zmuszeni przenieść termin III Bieszczadzkiego Rajdu Narciarskiego Pracowników Parków Narodowych. W częściach szczytowych niewielka pokrywa śnieżna zalega na roślinności przy czym grzbiety są częściowo wywiane, wystają oblodzone kamienie. W partiach zalesionych śnieg przykryty jest warstwą lodu, która uniemożliwia bezpieczne poruszanie się na nartach. Przeprowadzenie Rajdu w tych warunkach zagrażałoby bezpieczeństwu uczestników.

Rajd odbędzie się w dniach 27.02-01.03.2020 r.

Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej www.bdpn.pl/pnrajd oraz w Ośrodku Informacji i Edukacji Turystycznej w Lutowiskach (tel. 13 461 03 50, email: oie@bdpn.pl). Zapisy zostały wydłużone do 20.02.2020 r.

Zapraszamy!

***

Bieszczadzki Park Narodowy serdecznie zaprasza pracowników parków narodowych wraz z rodzinami do wzięcia udziału w III Bieszczadzkim Rajdzie Narciarskim Pracowników Parków Narodowych „Wołosate 2020” . Rajd odbędzie się w dniach 30.01 – 02.02.2020 r. Organizatorzy przygotowali trasę dla uczestników na nartach ski-turowych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.bdpn.pl/pnrajd oraz w Ośrodku Informacji i Edukacji Turystycznej w Lutowiskach (tel. 13 461 03 50, email: oie@bdpn.pl).

Zapraszamy!

 

 

Źródło: BdPN

 

- Reklama -