-2.2 C
Ustrzyki Dolne
piątek, 3 lutego, 2023
Strona głównaArchiwumCountry&Rock Festiwal w Lesku

Country&Rock Festiwal w Lesku

Lesko – tutaj w pierwszy weekend lipca prowadzić nas będą wszystkie drogi. Po raz 33 będziemy mogli spotkać się na kultowym „Country&Rock Festiwal Lesko” w przepięknej bramie Bieszczad. W tym roku podczas koncertu będzie można usłyszeć również mocniejsze gitarowe riffy. Na naszej scenie lubiane przez Was nuty country i zupełnie nowe brzmienia artystów polskiej sceny rockowej!

Chyba nikt nie spodziewałby się, że to właśnie muzyka country, która do Leska przywędrowała przed laty ze Stanów Zjednoczonych na kasetach magnetofonowych, zadomowi się na dobre w mieście nad Sanem i każdego roku początkiem lipca ściągać będzie rzesze swoich fanów. Przez lata niewielki piknik rozrósł się do drugiego pod względem wielkości, po Mrągowie, festiwalu w kraju i wpisuje się w kalendarz corocznych imprez coraz większej liczby sympatyków i motocyklistów, którzy zjeżdżają w Bieszczady z najdalszych zakątków Polski, by bawić się w klimatycznym miejscu, jakim jest leski amfiteatr.

Tegoroczna edycja zaskoczy pozytywnie każdego z Was. Obok takich wykonawców jak Yellow Hourse, Strefa 50, Droga na Ostrołękę oraz Cezary Makiewicz i Koltersi, usłyszycie lokalne zespoły Under Cover i Bieszczadersów. Gwiazdami rockowymi będą muzycy tworzący grupę Farben Lehre oraz Luxtorpeda. Pierwsza z gwiazd obchodzi w tym roku 35-lecie istnienia, druga – 10-lecie. Usłyszycie ich znane przeboje, ale i te z nowowydanych płyt.

Wydarzenie odbędzie się w terminie 2-3 lipca zgodnie z wytycznymi sanepidu i wymaganiami wynikającymi z Rozporządzenia na dzień wydarzenia. Impreza będzie biletowana z ograniczoną ilością miejsc. Jak już pewnie zdążyliście się zorientować, jeśli jesteście zaszczepieni, nie będziecie mieli problemu ze wstępem na teren imprezy. Przy zakupie biletu wystarczy potwierdzić fakt zaszczepienia poprzez okazanie paszportu covidowego lub pobranie na swój smartfon aplikacji „Zaszczepieni”.

Country&Rock Festiwal w Lesku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Gmina Lesko

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X