4.5 C
Ustrzyki Dolne
niedziela, 21 kwietnia, 2024
Strona głównaUstrzyki DolneZwiedzaj Muzeum przyrodnicze BdPN w Ustrzykach Dolnych z audioprzewodnikiem

Zwiedzaj Muzeum przyrodnicze BdPN w Ustrzykach Dolnych z audioprzewodnikiem

Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Przyrodniczego Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych, które przeszło gruntowną modernizację dzięki dofinansowaniu ze strony NFOŚiGW (środki krajowe).

Obiekt jest dostosowany dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W nowej aranżacji zwiedzanie stanowi atrakcyjną przygodę, która pobudza indywidualną aktywność, a dzięki multimediom – pozwala odkrywać tajemnice bieszczadzkiej przyrody.

Muzeum można zwiedzać samodzielnie lub z pomocą audioprzewodnika, który został przygotowany w języku polskim i angielskim, a dla osób słabowidzących – z audiodeskrypcją.

Urządzenia z audioprzewodnikiem są wydawane bezpłatnie, ale można także pobrać przewodnik w formie aplikacji na własny telefon, skanując kod QR.

Grupy zorganizowane natomiast mają ponadto możliwość zwiedzania z przewodnikiem muzealnym, po wcześniejszej rezerwacji poprzez formularz dostępny na stronie internetowej https://www.bdpn.pl/rezerwacje/.
Pełna informacja o Muzeum Przyrodniczym BdPN i zasadach zwiedzania znajduje się na stronie internetowej Muzeum Przyrodnicze.

Muzeum przyrodnicze BdPN przeprasza za ewentualne niedogodności związane z prowadzeniem robót zewnętrznych w otoczeniu obiektu, które potrwają do maja b.r.

 

 

Źródło: BdPN

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X