Zawody kolarskie „Kellys Enduro MTB Series 2017” w Gminie Baligród

Wakacje w zasadzie już zakończone. Ale nie dla fanów kolarskiego enduro. Organizatorzy jedynych w Polsce zawodów rozgrywanych w formule On-Sight, czyli bez wcześniejszej znajomości trasy zapraszają na dwa wyścigi. Pierwszy rozegrany zostanie w sobotę 9 września w Gminie Baligród, gdzie rok temu odbyły się Mistrzostwa Polski w tej odmianie kolarstwa górskiego.

Rejestracja nadal trwa, zatem warto jeszcze skorzystać z możliwości zapisów on-line bo przygotowane trasy wspólnie z Nadleśnictwem Baligród dadzą wiele radości z jazdy. Wiemy tylko tyle, że jeden z OSów będzie miał 4,5 km długości, a na dwóch kolejnych wyznaczono całkiem nowe linie przejazdu – specjalnie na potrzeby zawodów.

Bazą imprezy ponownie będzie ośrodek WISAN. Pula nagród w niczym nie ustąpi wartości z poprzedniej edycji, zaś regenerację na bufecie tradycyjnie zapewni marka Oshee. Spodziewajcie się również fajnych gadżetów w pakiecie startowym (Nikwax, Trezado). Kto zyska a kto straci w klasyfikacji generalnej „Kellys Enduro MTB Series” będziecie mogli gorąco komentować podczas wieczornego ogniska.

Więcej informacji udziela:
Grzegorz Miedziński
Tel. 501 641 706
www.enduro-mtb.eu
E-mail: EnduroMTBseries@gmail.com
www.facebook.com/EnduroMTBseries

Źródło: baligrod.pl

- Reklama -