-6.5 C
Ustrzyki Dolne
wtorek, 5 grudnia, 2023
Strona głównaArchiwumXIV Festiwal Natchnieni Bieszczadem w Cisnej

XIV Festiwal Natchnieni Bieszczadem w Cisnej

W dniach 19-20 sierpnia 2022 roku odbędzie się już XIV edycja Festiwalu Natchnieni Bieszczadem. W malowniczej Cisnej na stadionie „Orlik” spotkają się ludzie kochający turystykę górską, bieszczadnicy, jak również całe rodziny.

W programie liczne koncerty, wystawy, warsztaty rzemiosła, degustacje wyrobów regionalnych, atrakcje dla dzieci i wiele więcej.

Liczne koncerty przez piątek i sobotę m.in. Zespoły: KSU i Muzycy z Matragony, Wołosatki, Grzane Wino, Karczmarze, Żmije, Kapela z Przypadku, Łemkowyna, a ponadto Artyści: Agata Rymarowicz, Valentina Maslovska, Piotr Rogala „Rogalik”, Grzegorz „Kowal” Michalik, Tomasz Motyka, Paweł Lewandowski, Piotr Łagodzic, Anna i Tomek Trust, Zbigniew Rolniczak, Maciej Yooźwik, Marcin Żurawiecki, Marcel Kotuła.

Organizatorzy zapewniają moc atrakcji, konkursów z nagrodami i wspólne śpiewanie. Mile widziane stroje bieszczadzkie, turystyczne. Festiwal uświetnią bieszczadcy bardowie, zespoły i artyści, którzy będą na wyciągnięcie ręki. Festiwal jest drugim wydarzeniem z cyklu „Bieszczadzkie Cztery Pory Roku 2022”. Po koncertach Śpiewogranie i Watra Poetycka przy ognisku. Podczas wydarzenia będzie realizowany cel charytatywny.

ORGANIZATOR ZASTRZEGA, ŻE LICZBA MIEJSC W STREFIE WIDOWNI JEST OGRANICZONA

Wstęp do strefy widowni odbywa się poprzez wykupienie przy wejściu cegiełki na rzecz Stowarzyszenia Natchnieni Bieszczadem:
▪️ jeden dzień Festiwalu – 30 zł/os.
▪️ dwa dni Festiwalu – 50 zł/os.
▪️ dzieci do 10 roku życia wstęp gratis

Szczegółowy program wydarzenia na plakacie i na stronie Festiwalu.

XIV Festiwal Natchnieni Bieszczadem w Cisnej
XIV Festiwal Natchnieni Bieszczadem w Cisnej

 

 

Źródło: Stowarzyszenie Natchnieni Bieszczadem

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X