Wygrajmy kącik zabaw dla przychodni w Lesku i Ustrzykach Dolnych

Firma SPOMLEK wystartowała z nową odsłoną akcji „Serenada dla Dzieci”, w ramach której można wygrać kącik zabaw dla dzieci w przychodni zdrowia w danym mieście.

„Serenada dla Dzieci” to ogólnopolska inicjatywa Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, w ramach której organizuje wyjątkowe kąciki zabaw dla dzieci w poradniach przyszpitalnych oraz przychodniach zdrowia. Pierwsze z nich powstały w Radzyniu Podlaskim, Parczewie, Chojnicach i Młynarach, gdzie mleczarnia posiada swoje oddziały. W tegorocznej edycji to pracownicy i dostawcy mleczarni Spomlek sami wyszli z inicjatywą i zaproponowali miejsca, w których takie kąciki mogłyby powstać.

W każdym Kąciku Serenadowym na najmłodszych czekać będzie wyjątkowa, duża interaktywna zabawka, zaprojektowana w konsultacji z pedagogami oraz psychologami dziecięcymi. Zawiera cztery gry edukacyjne, które znakomicie rozwijają koordynację ruchową i koncentrację dzieci oraz pobudzają ich wyobraźnię. Dodatkowo każdy kącik wyposażony będzie w dziecięce mebelki w ciepłej żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada. Wszystko to po to, aby dzieci z przyjemnością przebywały w tym miejscu, bawiąc się i ucząc jednocześnie.

Wytypowane przychodnie zdrowia oraz możliwość oddawania na nie głosów znajdują się na dedykowanej stronie internetowej: www.serenadadladzieci.com.

Wśród wytypowanych jednostek są:

  • Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku
  • Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych

Głosowanie trwa od 21.11.2018 r. do 21.12.2018 r.

Zapraszamy,  oddawaj głosy codziennie.

 

 

- Reklama -