9.7 C
Ustrzyki Dolne
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaArchiwumWycieczki przyrodnicze w BdPN

Wycieczki przyrodnicze w BdPN

Zapraszamy na wędrówki po Bieszczadzkim Parku Narodowym połączone z poznawaniem przyrody.

  • Wycieczki przeznaczone są dla rodzin z dziećmi oraz turystów indywidualnych, a prowadzić je będą pracownicy edukacyjni Parku.
  • Trasy i tematyka dostosowane są do młodych turystów, którzy lubią wędrować po górach, lasach i łąkach, i obserwować przyrodę.
  • Rodziny chcące wziąć udział w wycieczce proszone są o zgłoszenie telefoniczne na nr: 13-461-10-91 – Ośrodek Edukacji Ekologicznej i Muzeum BdPN w Ustrzykach Dolnych – dział edukacji – liczba miejsc jest ograniczona (8-15 osób), zapisy przyjmujemy do godz. 18.00 w dniu poprzedzającym wycieczkę. W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach, prosimy również o informację telefoniczną.
  • Opłata za zajęcia obejmuje bilet wstępu do Parku, ubezpieczenie, transport oraz zajęcia merytoryczne. Opłatę należy uiścić w Terenowej Stacji Edukacji Ekologicznej w Wołosatem, skąd nastąpi wyjazd (płatność gotówką). Uczestnicy podpisują również zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  • Uczestnicy powinni być odpowiednio ubrani i wyposażeni (obuwie górskie, ubranie przeciwdeszczowe, nakrycie głowy, prowiant, napoje, itp.). W przypadku pogorszenia pogody w trakcie wycieczki organizatorzy zaproponują zajęcia zastępcze w Terenowych Stacjach Edukacyjnych.
  • W związku z wymogami epidemiologicznymi uczestnicy muszą posiadać zakrycia ust i nosa, zakładane w czasie przejazdu busem oraz w pomieszczeniach zamkniętych. Podczas zajęć w terenie prosimy o zachowanie dystansu. W busie dostępny będzie płyn dezynfekcyjny do rąk.

Organizatorzy proszą uczestników wycieczek o stosowanie się do przepisów obowiązujących w parku narodowym.

 

 

Źródło: BdPN

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X