Wigilia Trzech Króli w Zajeździe Pod Caryńską

Już w najbliższy piątek i sobotę zapraszamy na Wigilia Trzech Króli w Zajeździe Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych.

W programie:

Piątek 04.01.2019 r.
W dzień piątkowy Organizatorzy zapraszają do kontemplacji przy promieniach kominka i wypiekaniu pieczonych jabłek z pieca oraz proziaków. (Zachęcamy do zabrania gitar a śpiewniki z kolędami zapewnia Organizator).

Sobota 05.01.2019 r.
Koncert kapeli WATRA w Ustrzyk Górnych – po występie kapeli dla niepokornych nutka melodii do tańca.
Biletem wstępu na sobotni wieczór będzie zebranie grosza do kapelusza oraz spędzenie wieczoru przy tradycyjnej kolacji w cenie 35 zł/osobę (każdy uczestnik ma obowiązek zakupu kolacji przy barze na pokrycie kosztów organizacji wigilii). WIGILIA TRZECH KRÓLI przygotowywana jest w myśl niegdyś panujących zwyczajów.

Zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc przy stolikach oraz miejsc noclegowych drogą mailową na adres rezerwacje@carynska.pl

 

***

Zespół Watra tworzy dwójka przyjaciół, których połączyła nie tylko muzyka, ale mistycyzm regionu, w jakim mieszkają. Bieszczady bowiem, to niezwykłe góry, które motywują do tworzenia, realizacji i promocji szeroko pojętej sztuki. Nic więc dziwnego, że w repertuarze zespołu znalazły się zarówno melodie bojkowskie i łemkowskie, słowiańskie dumki, jak i poezja śpiewana, a także elementy rocka czy jazzu. Wyjątkowy nastrój i charakterystyczny styl, za pomocą gitary, akordeonu i głosów, tworzą członkowie zespołu: Piotr Hołubowski oraz Piotr Błaszczak. Razem starają się przekazywać płynące z gór inspiracje i melodie, by nie popadły w zapomnienie…..

  • Inspiracje
    SDM, Jacek Kaczmarski, Edward Stachura, Bułat Okudżawa, Edyta Geppert, Eva Cassidy, Anna Maria Jopek, Goran Bregović.

 

Źródło: Zajazd Pod Caryńską

 

- Reklama -