13.3 C
Ustrzyki Dolne
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaArchiwumWeź udział w BIESZCZADZKIM QUIZIE

Weź udział w BIESZCZADZKIM QUIZIE

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w BIESZCZADZKIM QUIZIE i wygrania atrakcyjnych nagród, w tym książkę o legendarnym LUTKU z Chatki Puchatka na Połoninie Wetlińskiej wraz z dedykacją!

Z okazji niedawno obchodzonego Światowego Dnia Turystyki, Organizator przygotował kilka pytań! Gdy na nie odpowiecie wygracie super bieszczadzkie książki, albumy i gadżety.

DO WYGRANIA:

I miejsce: „Leśny Śpiewnik Rajdowy”, „Sekrety Bieszczadów” Waldemar Bałda, „Lutek co miał szałas na połoninie” Edward Marszałek – z dedykacją od LUTKA !, ALBUM Podkarpackie Pełne Zachwytów, zestaw gadżetów,

II miejsce: „Sekrety Bieszczadów” Waldemar Bałda, „Lutek co miał szałas na połoninie” Edward Marszałek, ALBUM Podkarpackie Pełne Zachwytów,

III miejsce: „Sekrety Bieszczadów” Waldemar Bałda, ALBUM Podkarpackie Pełne Zachwytów.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Wejdź na fanpage’a https://www.facebook.com/podkarpackie.travel (lub Messengera) i wyślij wiadomość o treści „konkurs” lub kliknij „rozpocznij”.
Możesz również skorzystać z pluginu, który znajdziesz w prawym dolnym rogu tej podstrony. Odpowiedz poprawnie na 6 z 8 bieszczadzkich pytań – jeśli Ci się nie uda możesz spróbować jeszcze raz. Odpowiedz na pytanie otwarte.

Zabawa potrwa do 17 PAŹDZIERNIKA!

REGULAMIN KONKURSU

Organizator Konkursu: Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna.

 

 

 

Źródło: podkarpackie.travel.pl

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X