Walentynkowy weekend z Gminą Lesko

Dla zakochanych, albo dopiero czekających na swoją miłość Gmina Lesko przygotowała wiele walentynkowych pomysłów, które wciągną w wir wyjątkowej atmosfery i dodatkowo uatrakcyjnią świętowanie dnia 14-go lutego.

Bieszczadzki Dom Kultury, Liceum Ogólnokształcące w Lesku oraz partnerzy mają dla Was trzydniowy pakiet kulturalno-rozrywkowy, który sprawi, że świętowanie dnia miłości będzie znacznie przyjemniejsze.

W piątek 14 lutego o godzinie 17:00, na deskach BDK, w spektaklu: „Różne oblicza miłości„, zaprezentuje się młodzież z Liceum Ogólnokształcącego. Widowisko jest otwarte dla wszystkich, a wstęp jest bezpłatny.

W tym dniu będzie też coś dla ciała. Po teatralnym przedstawieniu, wieczorem zapraszamy wszystkich wielbicieli wodnego relaksu na WATER PARTY z rozgrzewającą, ale i nastrojową muzyką, o którą tym razem zadba DJ RUFIO! Dla wszystkich przygotowano kolorowe niespodzianki i zapachowe seanse w saunie! Wszystko odbywać się będzie oczywiście na leskim basenie Aquarius w godzinach 22:00-24:00.

Sobota 15 lutego upłynie pod znakiem promocji cenowych u partnerów, którzy przygotowali dla Was walentynkową ofertę na usługi i produkty. Na hasło „Serce” każda para otrzymuje 20% rabatu na:

❤ usługi fotograficzne w Foto Centrum Piotr Gagatko,
❤ wejście na siłownię Energy Fitness Club Lesko,
❤ wejście na basen Aquarius,
❤ zakupy w sklepie Troll „Odzieżowa Oaza”,
❤ usługi gastronomiczne w restauracji „Stare Lisko”,
❤ usługi gastronomiczne w restauracji „Lesko-Ski”,
❤ usługi gastronomiczne w pizzerii „Roma”,
❤ usługi gastronomiczne w „Restauracji Szelców”.

Z kolei w niedzielę 16 lutego o godzinie 19:00, zapraszamy do sali widowiskowej BDK, gdzie czekać na Was będą aktorzy Teatru Iwia ze spektaklem „Paryski Romans”. Wprowadzą Was oni w świat największych operetkowych przebojów poprzez choreografię rodem z Paryża, przy akompaniamencie humoru i dowcipu, w towarzystwie porywających układów tanecznych walców, polek, tanga i innych. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie BDK.

Zapraszamy!

 

 

Źródło: Gmina Lesko

 

- Reklama -