V Transgraniczne Forum Turystyki pt. Smak miejsc – czyli kulinaria w turystyce

Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl zaprasza na V Transgraniczne Forum Turystyki pt. Smak miejsc – czyli kulinaria w turystyce organizowane w dniu 22 listopada 2019 r. w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej k. Lubaczowa.

Forum wypełnią wystąpienia i prezentacje specjalistów zajmujących się szeroko rozumianymi kulinariami oraz ich wykorzystaniem w promocji regionów. Wśród prelegentów znajdą się m.in.: Hubert Gonera (Rola produktów regionalnych w wyborze turystycznych podróży), Łukasz Łuczaj („Dzika kuchnia”) czy Bartosz Wilczyński (Enoturystyka).

Integralną częścią Forum będzie „Gotowanie na żywo”. Poprowadzi je Jarosław Uściński, jeden z najbardziej utytułowanych polskich szefów kuchni, który zaprezentuje m.in. dania kuchni kresowej.

Forum rozpocznie się o godz. 9:00 (rejestracja uczestników od 9:00 do 9:45) i zakończy się biesiadą regionalną przy muzyce (od 16:00 do 18:00).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w V Transgranicznym Forum Turystyki!

Chęć uczestnictwa w Forum należy zgłaszać do 15 listopada na adres e-mail.: j.gornicki@podkarpackie.pl. E-mail należy zatytułować „V Forum – kulinaria” oraz podać w nim powód zainteresowania tematyką. Należy także zaznaczyć ewentualną opcję wegetariańską, co uwzględnione zostanie podczas zaplanowanego obiadu.

Zgłoszenie nie jest jednoznaczne z uczestnictwem w Forum. O fakcie uczestnictwa powiadamiać będziemy bezpośrednio.

Podanie w zgłoszeniu numeru telefonu bardzo to ułatwi.

 

Źródło: podkarpackie.pl

 

- Reklama -