UWAGA ! Ograniczenia i zmiany na szlakach

fot. Nadleśnictwo Lutowiska
- Reklama -

Jak informuje Nadleśnictwo Lutowiska z uwagi na prowadzone prace leśne w Leśnictwie Rosochate 2000 mb ścieżki przyrodniczo-historycznej „Wokół Lutowisk” utworzonej w ramach Ekomuzeum „Trzy Kultury” na odcinku od schronu przy drodze „Filmowej” do Chreptiowa pozostanie zamknięte do połowy września 2019 r.

Z uwagi na brak możliwości bezpiecznej przeprawy przez potok Nasiczański w miejscowości Nasiczne zmianie uległa trasa ścieżki gminnej prowadzącej ze szczytu Dwernik-Kamień w kierunku Przysłupia Caryńskiego (Schronisko Koliba). Nowa trasa prowadzi przez miejscowość Dwernik, a nie jak dotychczas przez stanicę harcerską Chorągwi Gdańskiej.

No nowym odcinku wykonane zostało oznakowanie w kolorze czerwonym, natomiast na odcinku dotychczasowym oznakowanie zostało zlikwidowane.

Dokładne terminy i odcinki zamkniętych szlaków w pliku.

Bieszczadzki Park Narodowy przypomina, że ze względu na brak zasięgu sieci i komórkowego połączenia transmisji danych na części obszaru Parku nie ma możliwości płacenia kartą płatniczą. Z tego samego powodu zalecamy posiadanie Karty Dużej Rodziny w wersji tradycyjnej.

 

 

Źródło: Nadleśnictwo Lutowiska

 

- Reklama -