13.3 C
Ustrzyki Dolne
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaArchiwumUstrzyccy odkrywcy – łączcie się!

Ustrzyccy odkrywcy – łączcie się!

Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych rusza z nowym cyklem wystawowo – konkursowym!

Jeśli pasjonują się Państwo historią lokalną, mają 25 lat i więcej, a bieszczadzkie zakamarki nie mają dla Państwa żadnych tajemnic – serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! Do wygrania możliwość współtworzenia publikacji opracowywanej przez Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych.

Do 27 listopada 2017 roku, w ustrzyckiej Izbie Regionalnej będzie można obejrzeć wystawę czasową pod tytułem Kreślenie historii. Lokalne wydarzenia artystycznym okiem. Jest jednak jeden haczyk – niektóre z prezentowanych rycin nie posiadają podpisów! I właśnie tutaj zaczyna się nasz konkurs…

Zabawa polega na odgadnięciu wydarzenia, które ilustruje konkretna rycina oraz wymyśleniu dla niej podpisu, w taki sposób, aby krótko i wyczerpująco opisał przedstawione na niej wydarzenie historyczne. Odpowiedzi zamieszczone muszą być na specjalnie przygotowanym przez nas formularzu.

Na chętnych czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00, w Izbie Regionalnej przy ul. 1 Maja 16. Formularze składać można osobiście w Izbie Regionalnej do 17 listopada 2017 roku. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 27 listopada w Izbie Regionalnej, o czym będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! Pokażmy, że nie tylko cudze chwalimy, ale i swoje znamy!

 

Źródło informacji: Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych

 

- Reklama -
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

POPULARNE

X