11.4 C
Ustrzyki Dolne
piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaArchiwumTargi Ogrodnicze „Wiosna w ogrodzie” Lutowiska 2023

Targi Ogrodnicze „Wiosna w ogrodzie” Lutowiska 2023

Gmina Lutowiska, Nadleśnictwo Lutowiska, Gminny Ośrodek Kultury im. Jerzego Janickiego w Lutowiskach serdecznie zapraszają do udziału w IV Targach Ogrodniczych „Wiosna w ogrodzie” Lutowiska 2023, które odbędą się 23 kwietnia 2023r. (niedziela) przy siedzibie Nadleśnictwa Lutowiska w Lutowiskach. Wydarzenie skierowane jest do fanów zieleni oraz wszystkich osób spragnionych wiosny i szukających inspiracji do ogrodowych czy balkonowych przestrzeni.

Targi to doskonała okazja do zakupu pięknych gatunków drzew, krzewów, roślin doniczkowych i rabatowych, nasion kwiatów, rozsady warzyw, oryginalnych elementów dekoracyjnych z wikliny oraz wyposażenia ogrodów.

Doświadczeniem w ogrodnictwie podzielą się z uczestnikami Jan Lato i Krzysztof Mróz, którzy poprowadzą prelekcje tematyczne z zakresu sadzenia i pielęgnacji roślin warzywnych w ogródkach przydomowych oraz sadzenia, pielęgnacji i formowania drzew owocowych.

Warto również odwiedzić żywy zielnik, z którego będzie można zaczerpnąć inspiracji na efektywną aranżację przestrzeni zielonych a także odpocząć podczas pobytu na Targach. Dla odwiedzających Targi organizatorzy przygotowali także niespodziankę w postaci poczęstunku z grilla.

 

Źródło: Gmina Lutowiska

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X