Komunikaty Szlak na odcinku Pszczeliny Widełki – Magura Stuposiańska otwarty Przez admin - 29 maja 2021 0 105 Facebook Informacja Zgodnie z komunikatem Nadleśnictwa Stuposiany, w związku z zakończeniem prac leśnych, szlak niebieski na odcinku Pszczeliny Widełki – Magura Stuposiańska od dnia 26.05.2021 r. jest ponownie dostępny dla turystów. Źródło: BdPN - Reklama -