Szkolenie podstawowe dla przewodników ubiegających się o licencję BdPN

Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza na dwudniowe szkolenie podstawowe dla przewodników beskidzkich zainteresowanych uzyskaniem po raz pierwszy licencji przewodnickiej Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Szkolenie odbędzie się w dniach 26-27.10.2019 r. (sobota-niedziela).

Zajęcie teoretyczne (sobota) odbędą się w Ośrodku Edukacji Ekologicznej (Muzeum Przyrodnicze BdPN) w Ustrzykach Dolnych przy ulicy Bełskiej 7. Część terenowa (niedziela) odbędzie się na wybranej ścieżce przyrodniczej (do uzgodnienia na miejscu, w zależności od warunków).

BdPN zachęca do skorzystania z noclegu w Terenowej Stacji Edukacji Ekologicznej w Wołosatem (50 miejsc noclegowych w pokojach 3, 4–osobowych, wspólne łazienki na korytarzu, aneks kuchenny do przygotowania posiłków we własnym zakresie). Kontakt: 724 750 038 (w godzinach 7:30-15:30). Rezerwacja miejsc poprzez formularz zgłoszeniowy.
ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W SZKOLENIU ORAZ REZERWACJA MIEJSC NOCLEGOWYCH:

Karta zgłoszenia

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 22.10.2019 r.

PROGRAM:

Uczestnik szkolenia wnosi jednorazową opłatę w wysokości 50 zł od osoby za udostępnianie obszaru ścieżek edukacyjnych na terenie BdPN, co upoważnia go do bezpłatnego wstępu do Parku na czas ważności licencji tj. 5 lat.

Minimalna liczba uczestników szkolenia wynosi 20 osób. Przy braku wymaganej liczby chętnych na szkolenie w danym terminie, zostanie ono odwołane, a zgłoszeni uczestnicy zostaną poinformowani o tej decyzji drogą elektroniczną.

Informacji na temat szkolenia udziela Ośrodek Informacji i Edukacji Turystycznej BdPN w Lutowiskach, e-mail: oie@bdpn.pl tel. 13 461 03 50.

 

 

Źródło: BdPN

 

- Reklama -