SUPER OES 2019 w Lesku

Efektowne przejazdy samochodowe krętymi drogami, wyścig z czasem i rywalami, a przy tym solidna dawka adrenaliny i sportowych emocji na najwyższym poziomie – brzmi jak scenariusz amerykańskiego filmu akcji – tak będzie jednak nie na ekranie, ale na trasie Jankowce – Lesko już 6-go października!

Podczas 5 Rundy Mistrzostw Galicji 2019, a zarazem Pucharu Automobilklubu będą Państwo mogli oglądać samochodowe zmagania kierowców na krętej, lecz szybkiej trasie, która zyska dodatkowo specjalne utrudnienia.

Na starcie staną nie tylko zawodowcy, swoich sił mogą spróbować również amatorzy szybkiej jazdy we własnych samochodach. Wystarczy zgłosić swój udział na stronie www.akstomil.pl, skonsultować techniczne wymogi pojazdów z Panią Marią Orlińską – Matelowską (tel. 605630850) odpowiedzialną za bezpieczeństwo OESu z ramienia Automobilklubu STOMIL w Dębicy, a marzenia o ściganiu mogą już wkrótce się spełnić.

W dniu imprezy z przejazdów samochodem rajdowym będą mogli także skorzystać widzowie, wszystko dla jeszcze większego jej uatrakcyjnienia.

Szczegóły na plakacie.

 

Źródło: Gmina Lesko

 

- Reklama -