Spacer z Mamą – Ustrzyki Funduszami Upięknione

Zapraszamy do Ustrzyk Dolnych na spacer, który ma na celu promowanie wspólnego spędzania czasu z rodziną poprzez dobrą zabawę oraz ruch na świeżym powietrzu oraz promocję Funduszy Europejskich.

Planowany start przy Hotelu Laworta w Ustrzykach Dolnych. Rodziny będą wyruszały w 5 minutowych odstępach czasowych. Godzinę indywidualnego startu każda grupa otrzyma po rejestracji.

W wydarzeniu plenerowym planowany jest udział 50 grup rodzinnych ( różna liczebność grupy).

Każda rodzina otrzyma pakiet startowy w skład którego wejdą m.in. karta startowa, mapka Spaceru oraz wierszyki dla Mam.

Na terenie Ustrzyk Dolnych znajdować się będzie około 20 punktów do których będą musiały zajrzeć rodziny, aby podbić Kartę startową wędrując zgodnie z mapą otrzymaną na starcie. Punty zostaną przygotowane przez różne instytucje zaproszone do uczestnictwa w wydarzeniu np. policja, straż pożarna, przedsiębiorcy, koła gospodyń wiejskich, szpital.

W każdym punkcie uczestnicy znajdą informacje na temat ciekawych projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej, dowiedzą się czym zajmuje się instytucja z danego punktu oraz wykonają zadania lub odpowiedzą na pytania, żeby uzyskać pieczątkę do Karty startowej.

Wszyscy uczestnicy w końcowym etapie spotkają się na placu przy Fanto i będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach rękodzielniczych oraz skorzystać z poczęstunku.

Otrzymane na starcie wierszyki, dzieci będą mogły wyrecytować Mamom uczestniczącym w Spacerze. Każda Mama otrzyma różę a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Następnie uczestniczące w Spacerze rodziny wspólnie złożą fragmenty plakatu w jeden duży obraz.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Każda rodzina otrzyma pakiet startowy.

Link do zapisów https://forms.gle/kwzm2t5Z4jekfKck7

Data: 14 maja 2023 r.
Godziny wydarzenia:
9:00-16:00 – Przejście grup rodzinnych przez miasto

 

 

 

Źródło: Powiat Bieszczadzki

 

- Reklama -