13.3 C
Ustrzyki Dolne
sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaSolinaRejsy statkiem po Solinie

Rejsy statkiem po Solinie

Wybierasz się w Bieszczady? Szukasz miejsca gdzie możesz wyruszyć w rejs statkiem? A może chcesz po prostu powygrzewać się na piaszczystej plaży lub przepłynąć kajakiem przez całe jezioro? Jeśli tak, to nie możesz ominąć Jeziora Solińskiego – największego sztucznego zbiornika wodnego w Polsce! Słynny akwen, który jest główną wizytówką tego regionu, powstał na skutek wybudowania największej w Polsce zapory wodnej w Solinie, i doskonale wtopił się bieszczadzki krajobraz. Oprócz pełnienia funkcji zbiornika przeciwpowodziowego, Jezioro Solińskie oferuje wiele atrakcji dla zwiedzających ten piękny zakątek Polski. Akwen o powierzchni ok. 22 km2, którego malownicza linia brzegowa liczy w przybliżeniu 160 km, zapewnia różnorodne formy rekreacji. Niezanieczyszczone powietrze oraz czysta woda sprzyjają odpoczynkowi.

Jest to doskonałe miejsce dla miłośników sportów wodnych. Dla osób, które nie posiadają własnej żaglówki, a marzą o przepłynięciu jeziora statkiem, zapraszamy do odwiedzenia naszego portu, gdzie mamy różnorodny wybór sprzętu wodnego do wypożyczenia oraz możliwość skorzystania z organizowanych przez nas rejsów statkami Werlas 4, Werlas 1 i Werlas 2. Taki rejs gwarantuje niezapomniane przeżycia pełne pięknych wspomnień. Nasz port tuż przy samej zaporze to także wiele atrakcji dodatkowych, co sprawi iż nie będzie tutaj czasu na nudę. Wszelkie atrakcje dodatkowe możesz sprawdzić w dziale atrakcje na naszej stronie internetowej.

Zaproś więc ze sobą całą rodzinę lub przyjaciół. Na rejs zabierzemy nawet 100 osób! Każdy pasażer podczas rejsu zobaczy widoki na ścieżce starannie zaplanowanej trasy i wysłucha cennych informacji na temat powstania zalewu i samej zapory w Solinie. A co jeszcze dzieję się w okolicy? Bardzo wiele! Zawsze w okolicy natrafimy na różnego rodzaju wydarzenia rozrywkowe – koncerty, festyny, imprezy okolicznościowe. Terminarz tych imprez dostępny jest na stronach naszych partnerów lub w zakładce atrakcje okolicy.

Abyś mógł jeszcze lepiej poczuć klimat Soliny, przygotowaliśmy specjalny wirtualny spacer w Mapach Google, który przeniesie Cię do naszego portu i pozwoli odwiedzić go na własnym komputerze jeszcze przed przyjazdem. Dzięki czemu sprawdzisz okolicę, będziesz podziwiał piękne widoki, oraz oczywiście dowiesz się jak do nas najszybciej trafić. Spacer ten i mapy dostępne są w dziale galeria lub po kliknięciu odnośnika „Panorama 360” na naszej stronie.

Wszystkich pasjonatów porywających podróży, którzy szukają ciekawych wrażeń

„Port Solina” zaprasza na wyjątkowe rejsy statkami Werlas 4, Werlas 1 i Werlas 2! A-hoj przygodo!

 

Źródło: Port Solina

 

- Reklama -
- Reklama -

POPULARNE

X