Przystanek Bieszczady po raz trzeci

Od 8 marca widzowie kanału Discovery Channel, będą mogli śledzić losy bohaterów serialu Przystanek Bieszczady. To trzecia odsłona serialu. Emisja w każdy czwartek o godzinie 22.

Uwielbiani przez widzów drwale z Bukowca, duet Rutkowskich i wypalacze węgla drzewnego powracają w nowej, trzeciej serii programu „Przystanek Bieszczady”. Do znanych bohaterów dołączają także nowe twarze. W tym sezonie zobaczymy jak mieszkańcy Bieszczad radzą sobie z kaprysami jesiennej pogody. Bohaterowie zmagają się z przenikliwym wiatrem, deszczem i błotem. Maszyny psują się i zapadają w grząskim gruncie. W takich warunkach, podczas wyczerpującej pracy w lesie, kłótnie wybuchają jedna za drugą. Zwłaszcza, kiedy młode pokolenie buntuje się i ma dość ciężkiej pracy.

Trzecia seria programu to obraz życia i relacji z bliskimi tych, którzy w obliczu nieprzewidywalnej natury przetrwają tylko trzymając się razem. Zobacz nowe odcinki „Przystanku Bieszczady” – premiera w czwartek, 8 marca o 22:00 tylko na Discovery Channel!

 

Źródło i więcej informacji: wrotapodkarpackie.pl

 

- Reklama -