29,4 C
Ustrzyki Dolne
wtorek, 22 czerwca, 2021
More
  Strona głównaArchiwumPodkarpackie Autokino, pomysł na weekend w Bieszczadach

  Podkarpackie Autokino, pomysł na weekend w Bieszczadach

  Już tylko kilka dni dzieli nas od Podkarpackiego Autokina. 22 sierpnia w Uhercach Mineralnych na miłośników filmów czekać będą kino samochodowe, rozmowy z twórcami filmowymi, filmy sferyczne, warsztaty filmowe oraz konkursy dla dzieci i młodzieży. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  Lokalizacja Podkarpackiego autokina w Bieszczadach nie jest przypadkowa. To właśnie tutaj powstały filmy, które zostaną zaprezentowane w ramach wydarzenia – Boże Ciało i Na granicy, mini serial Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy, a także materiały z planu zdjęciowego 3. serii serialu Wataha. Ponadto obejrzeć będzie można niepublikowane dotychczas materiały „making of” z filmów Boże Ciało i Na granicy, przygotowane przez Adama Bieniasa, dziennikarza TVP 3 Rzeszów. A. Bienias poprowadzi także rozmowy z aktorami i twórcami filmowymi, min. z Katarzyną Anczarską, Krzysztofem Grabowskim, Bartoszem Bielenią, Andrzejem Chyrą i Aleksandrą Popławską. Jedną z atrakcji Podkarpackiego autokina będzie konkurs, w którym nagrodą będzie możliwość zagrania w najbliższej planowanej realizacji filmu na Podkarpaciu.

  Podkarpackie autokino warto odwiedzić z całą rodziną. Przygotowana zostanie specjalna strefa dla dzieci, gdzie będą mogły spędzić wesoło czas. Niezwykłych emocji najmłodszym uczestnikom dostarczy z pewnością kino sferyczne, w którym zaprosimy do odkrycia niepowtarzalnych widoków pod kątem 360°. W programie zaplanowano projekcje 3 tytułów: Jak księżyc do słońca w gościnę się udał, Tajemnice drzew oraz Polaris: tajemnica nocy polarnej. Dodatkowo zaplanowano blok animacyjny filmowo-bajkowy pod opieką doświadczonych animatorów, konkursy z nagrodami, warsztaty filmowe oraz tłoczenie okazjonalnych monet.

  Tego wydarzenia nie można ominąć. Podkarpackie Autokino zaprasza! Otwarcie bram o godz. 15:00.

  Podkarpackie Autokino, pomysł na weekend w Bieszczadach

   

  Źródło: podkarpackie.pl

   

  - Reklama -
  - Reklama -

  POPULARNE