Podkarpacie. Będziesz pod wrażeniem

Ruszyła kampania informacyjno-promocyjna walorów turystyczno-gospodarczych województwa podkarpackiego „Podkarpacie. Będziesz pod wrażeniem”.

Województwo podkarpackie rozpoczęło ogólnopolską kampanię promującą turystyczne i gospodarcze walory regionu wśród polskich turystów i potencjalnych inwestorów.

Podstawowym celem ogólnopolskiej kampanii jest zbudowanie w grupie docelowej świadomości i przekonania, że województwo podkarpackie jest atrakcyjnym miejscem do inwestycji, gdzie gospodarka działa w harmonii ze środowiskiem naturalnym i społeczeństwem. Celem kampanii jest również dotarcie z informacją o atrakcyjności turystycznej regionu do szerszego grona odbiorców.

Kampania ma pokazać region, który stawiając na czyste, ekologiczne i innowacyjne technologie, staje się najlepszym miejscem do życia, pracy i odpoczynku. Ważnym aspektem jest również zachęcenie grupy docelowej do skorzystania z oferty Podkarpacia – z uwzględnieniem oferty turystycznej, inwestycyjnej, gospodarczej, edukacyjnej i kulturalnej.

W swojej formie kampania nawiązuje do coraz bardziej popularnego trendu turystyki wrażeń. Jej esencją są komunikaty przefiltrowane przez ludzkie emocje i indywidualny odbiór danego miejsca, tworzące serie unikatowych doświadczeń. Nawiązuje do niej hasło kampanii, czyli bazująca na nazwie województwa obietnica „Będziesz pod wrażeniem”. Przekaz spotów ukazuje indywidualny odbiór atrakcji Podkarpacia, przefiltrowany przez emocje i wspomnienia występujących w nich bohaterów.

Kampania jest prowadzona w mediach ogólnopolskich (TV i radio) oraz w internecie (reklamy display, YouTube, artykuły natywne). Komunikaty promujące kampanię pojawią się również na nośnikach outdoorowych oraz w formie artykułów w prasie o tematyce turystycznej, biznesowej oraz lifestyle’owej.

Działania w ramach kampanii mają wpłynąć na wzrost pozytywnej świadomości dotyczących turystycznych i gospodarczych atrakcji regionu, a także zwiększenie ruchu turystycznego i wizyt na dedykowanej stronie www.podkarpackie.eu.
Za kreację i realizację kampanii odpowiedzialna jest Agencja Reklamowa MDI Group z Krakowa.

Więcej informacji:
Tomasz Leyko
Rzecznik Prasowy
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
tel.: 17 850 1748e-mail: biuroprasowe@podkarpackie.pl

 

Narzędzia zastosowane w kampanii społecznej i edukacyjnej „Podkarpackie. Będziesz pod wrażeniem”.

TELEWIZJA
3 spoty długości 30 s.
RADIO
3 spoty długości 15 s.
PRASA
14 artykułów w prasie o tematyce biznesowej, turystycznej i lifestyle’owej.
OUTDOOR
Reklama na autobusach w wybranych miastach w Polsce.
INTERNET
6 spotów długości 15 s., 30 s., 60 s. na kanale YouTube.
4 artykuły natywne na portalach branżowych o tematyce biznesowej i turystycznej.
4 kampanie typu Display.

Link do spotu internetowego: https://youtu.be/GRyqQnCQvMA

 

 

Źródło: Informacja prasowa

 

- Reklama -