Piłkarska Europa w Hotelu Arłamów!

Arłamów CUP 2017. W dniach 6 – 7 listopada w Arłamowie rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych U -15. Wezmą w nim udział cztery zespoły uznanych europejskich klubów: Liverpool FC – Anglia, Hertha BSC – Niemcy, MSK Zilina – Słowacja i Legia Warszawa – Polska.

Wszystkie zespoły rozegrają ze sobą godzinne mecze. Turniej to ważne doświadczenie dla wszystkich uczestników i istotny element szkoleniowy i treningowy.

„Cieszę się, że Hotel Arłamów jest współgospodarzem tego turnieju. Po raz kolejny możemy zaprezentować nasz Hotel jako bazę treningową z doskonałą i profesjonalną infrastrukturą sportową. Gościliśmy już reprezentacje Polski w piłce nożnej – seniorską i młodzieżową. Trenowali u nas piłkarze ręczni i siatkarze. Teraz będą zespoły młodzieżowe ważnych europejskich klubów. W przyszłości chcemy gościć seniorskie – europejskie i światowe – kluby. Arłamów jest zatem nie tylko wizytówką Podkarpacia, ale też Polski” – mówi Antoni Kubicki prezes zarządu Hotelu Arłamów S.A.

Oprócz rozgrywek uczestnicy turnieju mają też w planie zwiedzanie Ustrzyk Dolnych, Bieszczad, Krakowa oraz wizytę w dawnym hitlerowskim obozie Auschwitz. Będą poznawać polskie zwyczaje i kuchnię. Współgospodarzem i współorganizatorem turnieju jest miasto Ustrzyki Dolne.

Źródło informacji: Hotel Arłamów

- Reklama -