Inicjatywna powołania powiatowego oddziału Związku Strzeleckiego „STRZELEC Józefa Piłsudskiego”

W Ustrzykach Dolnych powstała grupa inicjatywna powołania powiatowego oddziału Związku Strzeleckiego „STRZELEC Józefa Piłsudskiego”. Organizacja ta, ma charakter patriotyczny i ukierunkowana jest na szeroką edukacją związaną z kształtowaniem postaw głównie u młodzieży, ale również osób starszych. Zajęcia Strzelca związane są treningiem osobowości opartym na metodyce wychowania Polaka patrioty, znającego swoją historię oraz gotowego do poświęcania się dla Ojczyzny.

Ponadto dbając o właściwy rozwój psychofizyczny w palecie zajęć znaleźć będzie można wiele atrakcyjnych programów szkoleniowych między innymi z zakresu: pomocy medycznej, survivalu (sztuki przetrwania), strzelectwa, samoobrony, wspinaczki, jeździectwa i wielu innych.

Chętną młodzież i nie tylko bez względu na płeć prosimy o kontakt mailowy: strzelec.ustrzyki@wp.pl , z podaniem swoich danych tj.: imię nazwisko oraz telefon do kontaktu. Pierwsze organizacyjne spotkanie przewidywane jest na 1 grudnia 2017 r. O miejscu i godzinie spotkania zainteresowani będą powiadomieni. Zgłoszeni tworzyć będą pierwszą jednostkę Strzelca w Ustrzykach Dolnych.

Mając na względzie przypadającą w 2018 roku setną rocznicę Odzyskania Niepodległości, mamy nadzieję że uda się powołać do życia nową formację w naszym środowisku, która na stałe będzie uczestniczyć w życiu społecznym.

Więcej informacji o działalności Związku na stronie:  ZS „STRZELEC Józefa Piłsudskiego”.

- Reklama -