10,3 C
Ustrzyki Dolne
czwartek, 23 września, 2021
More
  Strona głównaTurystykaNowa strona Szlaku Architektury Drewnianej w województwie podkarpackim

  Nowa strona Szlaku Architektury Drewnianej w województwie podkarpackim

  Pod adresem www.sad.podkarpackie.travel zaszły spore zmiany. Strona prezentująca ciekawe zabytki architektury drewnianej w województwie podkarpackim – niekwestionowanego wyróżnika regionu – przeszła gruntowną metamorfozę. Nowe treści, dostarczające ciekawych informacji o obiektach zaklętego w drewnie dziedzictwa, zilustrowano pięknymi fotografiami zabytków. Witryna zyskała nie tylko nowy wygląd, ale także nowe funkcjonalności.

  Magiczna podróż w czasie również online

  Ruszając na Szlak Architektury Drewnianej, rozpoczynamy magiczną podróż w czasie. Blisko 130 unikatowych obiektów – kościoły, cerkwie, ale też skanseny, zespoły zabudowy małomiasteczkowej, dworki i pałace są dziś niemymi świadkami bogatej historii i kultury dawnych wieków.

  Dzięki współczesnym technologiom fotograficznym niektóre z świątyń Szlaku Architektury Drewnianej można odwiedzić online. Kolorowa cerkiew w Świątkowej Wielkiej, drewniany kościół w Lutczy, kościół w Porębach Dymarskich oraz cerkiew w Gorajcu dzięki technologii VR są dostępne na stronie w pełnej krasie. Miejsca te można obejrzeć dosłownie z każdej strony i z wielu perspektyw.

  Strona została wzbogacona o funkcjonalności, umożliwiające prezentacje obiektów nowym grupom odbiorców – obok rodzimych turystów i pasjonatów tematu, także odwiedzającym z zagranicy – treści na stronie są bowiem dostępne także w językach angielskim i ukraińskim. Zastosowano mechanizmy ułatwiające korzystanie ze strony także osobom niedowidzącym. Użyteczne jest także oznaczenie obiektów na mapie …

  Więcej informacji na stronie: www.podkarpackie.travel/pl/blog/nowa-strona-szlaku-architektury-drewnianej2

  Strona Szlaku Architektury Drewnianej: www.sad.podkarpackie.travel

   

   

  Źródło: podkarpackie.travel.pl

   

  - Reklama -
  - Reklama -

  POPULARNE

  X