Maraton Rowerowy Cyklokarpaty w Cisnej

15 czerwca 2019 r. zapraszamy do Cisnej, na wyścigi rowerowe organizowane w ramach Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty.

Maratony Rowerowe Cyklokarpaty to wyścigi rowerowe dla amatorów i wyścigi rowerowe dla dzieci odbywające się od kwietnia do września na terenie województw podkarpackiego i małopolskiego. Wybierając maraton MTB Cyklokarpaty to Ty decydujesz, czy wystartujesz w jednym, kilku, czy wszystkich maratonach rowerowych w sezonie 2019.

Cisna jest jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Okolice prawie w całości porośnięta są pięknymi lasami, pełnymi dzikiej zwierzyny, w całości leżą w górach. I to w jakich górach! Te góry to Bieszczady – według niektórych najbardziej urokliwe góry w Polsce.

Dla uczestników maratonu Cyklokarpaty przygotowane zostały cztery trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Na rodzinną wycieczkę w wyjątkowych okolicznościach przyrody polecamy Family o długości 9,5 km i 182 m przewyższeń. Dystans Hobby będzie znacznie bardziej wymagający: zawodnicy pojadą 30-kilometrową trasą z różnicami wzniesień sięgającymi 1013 m. Mega i Giga to już prawdziwie górska jazda: pierwszy z tych dystansów wyniesie 58 km i 2082 m przewyższeń, zaś Giga – aż 72,4 km i odpowiednio 2687 m różnicy wzniesień. Szczególnie na najdłuższych trasach należy się spodziewać trudniejszych odcinków technicznych, wymagających podjazdów i dość stromych zjazdów. Ale za to te widoki na połoniny.

Start maratonu przewidziany jest na godz. 11:00 dla dystansów Mega i Giga. Następnie, o 11:30, ruszy Family i Hobby. W południe na krótką trasę po miasteczku zawodów wyruszą nasi najmłodsi zawodnicy, oczywiście w ramach Kids Race.

Do zobaczenia na bieszczadzkim trakcie!
Zgłoszenia: https://cyklokarpaty.pl/cisna/

Maratony Rowerowe Cyklokarpaty:
https://cyklokarpaty.pl
https://www.facebook.com/cyklokarpaty

 

Źródło i więcej informacji:  https://cyklokarpaty.pl

 

 

 

 

- Reklama -