Listopad w Ustrzykach Dolnych

Koncerty, pokazy filmów, występy artystyczne i zawody sportowe – zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi, które w listopadzie odbędą się w Ustrzykach Dolnych.

7 listopada w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ustrzykach Dolnych, odbędzie się dwunasty już wernisaż wystawy Tworzymy w samotności – wystawiamy wspólnie. Wernisaż rozpocznie się o godz. 18:00.

Najbardziej aktywnym dniem w listopadzie będzie sobota 9 listopada. Zaczynamy go na Basenie Delfin, gdzie o godz. 8:00 rozpocznie się maraton pływacki z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości .
Również 9 listopada i również z okazji Święta Niepodległości zapraszamy na Międzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych, który rozpocznie się o godz. 10:00 w ustrzyckiej hali sportowej przy SP nr 1.
Kolejną imprezą, która odbędzie się 9 listopada jest koncert światowej sławy gitarzysty Adama Palmy, który odbędzie się w Ustrzyckim Domu Kultury. Koncert odbędzie się o godz. 17:00.

11 listopada, o godz. 11, zapraszamy na obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w Ustrzyckim Domu Kultury

14 listopada o godz. 17:00 w Ustrzyckim Domu Kultury odbędzie się kolejna Ustrzycka Senioriada. Na scenie UDK zobaczymy Kluby Seniora działające w naszym mieście.

21 listopada o godz. 17:00 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ustrzykach Dolnych, odbędzie się XIX Ustrzyckie Śpiewanie. Tym razem Stowarzyszenie Przyjaciół Ustrzyk Dolnych zaprasza do śpiewania pieśni patriotycznych i niepodległościowych.

23 listopada zapraszamy natomiast na Mistrzostwa Ustrzyk Dolnych w pływaniu. Zawody rozpoczną się o godz. 9:00 na Basenie Delfin.

28 listopada w Kinie Orzeł działającym przy Ustrzyckim Domu Kultury odbędzie się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00.

 

 

 

Źródło:
wrotapodkarpackie.pl
Gmina Ustrzyki Dolne

 

- Reklama -